• یکشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سلیمی:
ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز برای نمایندگان صحت ندارد

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص پیوستن ایران به لایحه مبارزه با تأمین مالی تروریسم برای نمایندگان مجلس پیامک‌هایی ارسال شد، اما محتوای این پیامک‌ها تهدیدآمیز نبود.

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص موضوع ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز برای برخی نمایندگان مجلس مبنی بر نپیوستن به قانون مبارزه با تأمین مالی تروریسم، اظهار کرد: اول باید روشن کنیم که این پیامک‌ها تهدیدآمیز نبوده است. محتوای این پیامک‌ها این بود که این کنوانسیون‌ها بر خلاف منافع ملی کشور است و تشبیه به قرارداد ترکمنچای شده بود و درخواست شده بود که به این کنوانسیون در مجلس رأی مثبت داده نشود.

وی افزود: پیامک‌ها از استان‌های مختلف ارسال شده بود و تنها برای برخی نمایندگان ارسال نشده بود بلکه برای تمام نمایندگان مجلس پیامک آمده بود.

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: ارسال چنین پیامک‌هایی طبیعی است. برای مثال زمانی که طرحی را در مجلس راجع به هر موضوعی داشته باشیم چنین پیامک‌هایی ارسال می‌شود. اما چون این موضوع مبارزه با تأمین مالی تروریسم جنبه ملی پیدا کرده است کمی حساسیت به آن بیشتر شده است.

سلیمی تصریح کرد: چون در این پیامک‌ها این کنوانسیون‌ها با قرارداد ترکمنچای و گلستان مقایسه شده بود شاید ارسال کنندگان این تصور را داشته‌اند که اگر نماینده‌ای موافق با پیوستن به CFT باشد خائن محسوب می‌شود. بدون شک نمایندگان مجلس تمام جوانب امر و مصالح ملی را می‌سنجند و با یک کار کارشناسی در این خصوص تصمیم‌گیری می‌کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: هیچ نماینده‌ای اظهار نظر روشنی در خصوص این کنوانسیون‌ها نکرده بود که پیامک‌ها تنها برای عده‌ای از نمایندگان ارسال شود. 

کد خبرنگار: 13040


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: