• یکشنبه ۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-894-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مردم اصفهان از هنر دست نخواهند کشید

هنوز صدای تار شهناز، صدای نی کسایی و صدای تاج اصفهانی در این دیار خاموش نشده است، اصفهان و اصفهانی از هنر خسته نخواهد شد، مردم این دیار با فرهنگ عجین اند هرچند که زاینده رود خشک، بی آبی و مشکلات رنجورشان کرده، اما از هنر دست نخواهند کشید.

به گزارش خبرنگار ایسنا- منطقه اصفهان، نمایشگاه جمعی چاپ دستی "آن سوی دیوار" و به عنوان دومین بزرگداشت عباس کیارستمی از ساعت 17 تا 21 در گالری اکنون برگزار می‌شود و تا 6 تیرماه به روز علاقه‌مندان باز  خواهد بود.

نمایشگاه گروهی "انعکاس از گذشته" تا 17 تیرماه به جز سه شنبه‌ها و جمعه‌ها از ساعت 12 تا 20 علاقه مندان را فرا می‌خواند.

نمایشگاه نگارگری بهرام طاهری دولت آبادی تا 13 تیرماه از ساعت 16 تا 21 در گالری ارژنگ به روی علاقه مندان باز است.

نمایشگاه «گذار نخستین»، اولین رخداد گالری گذار است که از امروز تا تا نوزدهم تیرماه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در گالری گذار واقع در اصفهان، خیابان حکیم نظامی، کوچه سنگتراشی‌ها، نبش بن بست سعدی، پلاک پانزده دایر است.

گالری نقش خانه امروز میزبان علاقه مندان نمایشگاه گروهی نقاشی "سی وسه چشمه" خواهد بود. این نمایشگاه تا 5 تیر از ساعت 9 تا 12 و 16 تا 20 برگزار می‌شود.

نمایشگاه گروهی "نقش خیال" از ساعت 9 تا 12 و 17 تا 20 در خانه هنرمندان برگزار می‌شود و تا 5 تیرماه به روی علاقه‌مندان باز است.

نمایشگاه نقاشی "دگرشده ها، تلافی‌ها و تعامل" آثار رضا مزروعی از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 20 در گالری متن برگزار می‌شود و تا 6 تیر ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی خوشنویسی و تذهیب "مشق ترنج" از ساعت  10 تا 13 و 17 تا 23 در مجموعه خانه صفوی برگزار می‌شود و تا 6 تیر به روی علاقه مندان باز است.

اولین نمایشگاه و فروشگاه هنری در جهت تقویت صندوق حمایت از هنرمندان استاد فرشچیان از ساعت 17.30 تا 21 در گالری نقش قلم برگزار می‌شود و تا 20 تیر به روی علاقه مندان باز است.

تئاتر موزیکال "موجود آبی نه چندان کوچولو" به کارگردان لیلی شایق تا 10 تیرماه به روی صحنه می‌رود. این تئاتر ساعت 18:30 در سالن کوچک تالار هنر اجرا می‌رود.

امروز سینما سپاهان فیلم‌های "دشمن زن"، "چهار راه استانبول"، "خجالت نکش" و "تگزاس" را اکران می‌کند. سینما فلسطین امروز فیلم‌های "دلم می خواد"، "تگزاس" و "لاتاری" را اکران می‌کند. فیلم‌های "در وجه حامل"، "دشمن زن"، "دلم می خواد"، "جشن دلتنگی"، "چهار راه استانبول"، "خجالت نکش"، "تگزاس"، "فیلشاه" (انیمیشن) و "پاپ" در پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده می‌رود. سینما قدس نیز اکران فیلم‌های "دشمن زن"، "دلم می خواد" و "تگزاس" را خواهد داشت. انیمیشن "فیلشاه" و فیلم "خجالت نکش" نیز در سینما فرهنگیان اکران خواهد شد.

چند روزی می‌شود که سینماهای سیتی سنتر نیز به سینماهای اصفهان افزوده شده است که بر این اساس "تگزاس"، "خریگیوش"، "دشمن زن" ،"دلم میخواد" و "چهارراه استانبول" در این سینماها اکران می‌شوند.کد خبرنگار:13023انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: