• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 974-2488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهدی رجب زاده:

بهترین موقع برای آویختن کفش‌هایم بود/شماره پیراهنم بایگانی شد

بازیکن 116 گله ذوب آهن در لیگ برتر گفت: با توجه با مشورتی که با اعضای باشگاه و چندین نفر از دوستان خودم داشتم به این نتیجه رسیدم که بهترین موقع برای آویختن کفش‌هایم است، ضمن اینکه می‌توانم با این کار فقط روی مربیگری تمرکز کنم.

مهدی رجب زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه اصفهان، با اشاره به اینکه امسال در ذوب آهن به عنوان مربی به کار خود ادامه خواهد داد، اظهار کرد: امسال شرایط ذوب آهن با سال قبل به دلیل تغییر کادر فنی تغییر کرد، آقای نمازی بازی کردن من را به عهده خودم قرار دادند و دوست داشتند حتی به عنوان مربی و بازیکن در کنار تیم حضور داشته باشم. با توجه با مشورتی که با اعضای باشگاه و چندین نفر از دوستان خودم داشتم به این نتیجه رسیدم که بهترین موقع برای آویختن کفش‌هایم است، ضمن اینکه می‌توانم با این کار فقط روی مربیگری تمرکز کنم.

به دنبال تیم بی حاشیه بودم

وی در خصوص چگونگی ورود خود به تیم ذوب آهن تصریح کرد: سال 82 فینال جام حذفی با تیم ذوب آهن بازی داشتیم که من در آن بازی عملکرد خوبی داشتم و حتی گل هم زدم، بعد از آن پیشنهادی از ذوب آهن دریافت کردم. البته آن زمان من در تیم ملی هم بودم و از تیم‌های استقلال و پرسپولیس نیز پیشنهاداتی داشتم. آن موقع شناخت چندانی از تیم ذوب آهن نداشتم و وقتی شرایط ذوب آهن را دیدم با توجه اینکه باشگاه بی حاشیه‌ای بود تصمیم گرفتم فوتبالم را در این تیم ادامه دهم، ضمن اینکه این باشگاه شرایط مالی مناسبی داشت و زمین چمن بازی و تمرین مساعدی داشت. بعد از 4،5 ماه حضور در این تیم فهمیدم انتخابم درست بوده و توانستم در این تیم پیشرفت کنم و شناخته شوم همین‌ها باعث شد در این سال‌ها در ذوب آهن ماندگار شوم.

توقعات از ذوب آهن بالا رفته

سومین گلزن برتر لیگ برتر در خصوص اینکه ذوب آهن می‌تواند عملکرد سال قبل خود را تکرار کند، گفت: عملکرد سال قبل ذوب آهن توقعات را از تیم بالاتر برده است، ذوب آهن توانست بازیکنان خوبی را جذب کند، همچنان موفق شد اسکلت تیم را حفظ کند و جوانان خوبی را هم به تیم اضافه کرد، امسال ذوب آهن علاوه بر بازیکنان داخل زمین نیمکت خوبی می‌تواند داشته باشد، نمی‌توانیم قول قهرمانی یا نایب قهرمانی از قبل بدهیم ولی تمام تلاش خود را می‌کنیم.

رجب زاده در خصوص عملکرد ایران در جام جهانی روسیه اظهار کرد: به نظر من ایران می‌توانست به راحتی صعود کند اگر کمی خود باوری در تیم ملی ایران بیشتر بود، هنوز ایران در جام جهانی حضور داشت، چیزی که ما از بیرون در تیم ملی می‌بینیم این است که در تیم ملی فقط تفکر نباختن است!

وی ادامه داد: درست است که ما باید سعی داشته باشیم اول به دنبال نباختن باشیم ولی تفکر حمله کردن برای پیروزی در تیم ملی نیست. همانگونه که دیدید ایران بعد از عقب افتادن از تیم اسپانیا توانست حملاتی را روی تیم ملی اسپانیا انجام دهد و اگر اعتماد به نفس ایران بیشتر بود و روحیه جنگدگی بیشتری داشت می‌توانست پیروز شود.

در بازی‌های آسیایی به موفقیت تیم ملی خوش بین هستم

وی در خصوص حضور ایران در جام ملت‌های آسیا گفت: نمی‌شود از همین الان گفت ایران می‌تواند قهرمان جام ملت‌های آسیا شود، زیرا این تفکر 4 سال پیش نیز وجود داشت و باتوجه به عملکرد ایران در جام جهانی همه به موفقیت ایران در جام ملت‌ها خوش بین بودند ولی متاسفانه از عراق شکست خوردیم، باید از 4 سال پیش درس بگیریم و بتوانیم سطح تیم ملی را همین گونه که هست نگه داریم. البته بنده نیز به موفقیت تیم ملی ایران خوش بین هستم.

بازیکن سابق تیم ملی در رابطه با پیش بینی مدعیان امسال لیگ تصریح کرد: امسال تیم‌های ذوب آهن سپاهان و استقلال یارگیری خوبی داشته‌اند و پرسپولیس هم بعد از 2 سال قهرمانی به دنبال سومین قهرمانی است.

پیراهنم بایگانی شد

در آخر رجب زاده با اشاره به بایگانی پیراهنش توسط باشگاه گفت: این کار توسط باشگاه انجام شد که بسیار قشنگ بود و باعث می‌شود انگیزه‌هایم برای مربیگری در این تیم بیشتر از قبل شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: