• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 974-3188-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کرمی:

اصفهان پتانسیل تیم داری در لیگ برتر فوتسال بانوان را دارد

دروازبان تیم ملی المپیک بانوان گفت: اصفهان پتانسیل این را دارد که در لیگ برتر فوتسال بانوان تیم داری کند و امیدواریم مسئولان سهمیه المپیک را برای بانوان حفظ کنند.

زینب کرمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، با ابراز امیدواری نسبت به حضور یک تیم از اصفهان در لیگ برتر فوتسال بانوان اظهارکرد: اصفهان پتانسیل این را دارد که در لیگ برتر فوتسال بانوان تیم داشته باشد و با توجه به اینکه تیم سده لنجان تنها نماینده اصفهان در لیگ دسته یک بسیار خوب عمل کرده است، انتظار می‌رود این تیم سهمیه لیگ برتر را برای استان بگیرد.

کرمی با اشاره به فعالیت خود در فصل قبل خاطر نشان کرد: فصل گذشته با تیم مشکی پوشان به مقام چهارم لیگ برتر دست یافتیم. امسال هم از چند تیم پیشنهادات خوبی داشتم که هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته‌ام.

وی با توجه به شرایط قرارداد بازیکنان در لیگ بانوان گفت: شرایط قرارداد بانوان واقعاً نامناسب است و جا دارد که اسپانسرها وارد میدان شوند و از ورزش بانوان حمایت کنند.

این دروازبان ملی پوش اصفهانی با درخواست از مسئولان ورزش استان برای توجه بیشتر به ورزش بانوان خاطر نشان کرد: با توجه به قهرمانی تیم فوتسال بانوان در رقابت‌های آسیایی و ظرفیتی که این رشته در بین بانوان استان و کشور دارد، انتظار ما از مسئولان این است که شرایط مالی بهتری را برای ورزش بانوان فراهم کنند و همچنین سهمیه المپیک را برای حضور تیم ملی فوتسال بانوان حفظ کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: