• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-2893-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رقابت 25 هزار و 710 داوطلب اصفهانی در پنجمین آزمون دستگاه اجرایی

رییس ستاد آزمون‌های استان اصفهان گفت: 25 هزار و 710 داوطلب 15 تیر ماه همزمان با سراسر کشور در پنجمین آزمون دستگاه اجرایی در استان اصفهان به رقابت می پردازند.

محمدرضا ایروانی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، با اشاره به برگزاری همزمان پنجمین دوره آزمون استخدامی سراسر کشور، اظهار کرد: این آزمون در استان اصفهان در شهرهای اصفهان، شاهین شهر، شهرضا، کاشان، گلپایگان و نجف آباد برگزار می شود.

وی با اشاره به تعداد کل داوطلبان این آزمون، افزود: در مجموع 25 هزار و 710 داوطلب در استان اصفهان به رقابت می پردازند که از این تعداد 17 هزار و 784 داوطلب زن برابر با 69.17 درصد و 7 هزار و 926 نفر داوطلب مرد برابر با 30.83 درصد حضور دارند.

رییس ستاد آزمون‌های استان اصفهان با بیان اینکه در پنجمین آزمون استخدامی تعداد داوطلبان زن نسبت به مرد بیشتر است، افزود: در شهر اصفهان حوزه های امتحانی شامل دانشگاه اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه پیام نور اصفهان، دانشگاه غیرانتفاعی شهید اشرفی، موسسه غیر انتفاعی نقش جهان و حوزه آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به اینکه تنها در شهر اصفهان 15 هزار 485 داوطلب به رقابت می پردازند، گفت: از این تعداد 11 هزار و 49 داوطلب زن و 4436 داوطلب مرد هستند.
 
ایروانی با بیان اینکه آزمون در صبح روز جمعه 15 تیرماه برگزار خواهد شد، گفت: ساعت شروع فرآیند آزمون 7:30 صبح است، هم چنین تعداد رشته های استخدامی بسیار زیاد است و زمان اعلام نتیجه آزمون از سوی سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

کدخبرنگار :13025


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: