• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-3994-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روزنمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

دروازه های فرهنگ و هنر به روی مردم نصف جهان باز است

دروازه های فرهنگ و هنر نصف جهان هم چون گذشته به روی مردم باز است، این دروازه‌ها جامعه را به سوی عشق، امید و حیاتی جاودانه فرا می خواند تا همه در سایه بلندش به سوی موفقیت حرکت کنند زیرا فرهنگ و هنر هرگز رنگ نخواهد باخت و درخشان تر از گذشت به پیش می رود.

به گزارش خبرنگار ايسنا- منطقه اصفهان، سی و ششمین نشست "با هم بخوانیم" امروز به بررسی کتاب "کوری" به نویسندگی ژوزه ساراماگو می پردازد و در ساعت 170.30 در موسسه نقش قلم علاقه مندان را فرا می خواند.

نشست "عکس یادگاری از فلسفه پیدایش تا سیر مدرن" با حضور حامد قصری برگزار می شود و نگارستان امام خمینی در ساعت 17 میزبان علاقه مندان خواهد بود.

همایش "چشم انداز اقتصاد کلان و بازار دارایی ها در ایران" امروز در ساعت 17 با سخنرانی دکتر تیمور رحمانی همراه خواهد بود. این همایش امروز در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می شود که از ساعت 16.30 پذیرش خواهد داشت.

نمایشگاه عکس "شهری که دوستش دارم" امروز هم با موضوع اصفهان در نگارخانه کتابخانه مرکزی دایر است و تا 14 تیرماه از ساعت 14 تا 20 علاقه مندان را فرا می خواند. 

نمایشگاه نقاشی سید محمود حسینی امروز از ساعت 17 تا 21 میزبان علاقه مندان فرهنگ و هنر است و تا 21 تیرماه علاقه مندان را برای بازدید از نمایشگاه خود در به گالری دیدار فرا می خواند.

بزرگداشت و نمایشگاه آثار "صادق تیرافکن" از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 20 در گالری متن برگزار می شود و تا 26 تیرماه ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه «گذار نخستین»، اولین رخداد گالری گذار است که تا نوزدهم تیرماه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در این گالری دایر خواهد بود.

اولین نمایشگاه و فروشگاه هنری در جهت تقویت صندوق حمایت از هنرمندان استاد فرشچیان از ساعت 17.30 تا 21 در گالری نقش قلم برگزار می شود و تا 20 تیر به روی علاقه مندان باز است.

آخرین روز از نمایشگاه "مروری بر آثار معین رستمیان" امروز از ساعت 17 تا 21 در گالری اکنون به روز علاقه مندان باز خواهد بود.

همچنین آخرین روزی است که نمایشگاه گروهی نقاشی "مهمانی" برگزار می شود و از ساعت 17 تا 20.30  در گالری نگاه نو میزبان علاقه مندان خواهد بود.

آخرین روز از نمایشگاه "هنرمند نقاشی بحران" از آثار محمد پورکند و همچنین نمایشگاه نقاشی و نقاشیخط "خط و نقش" با آثار حمید مکینیان از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 23 در مجموعه خانه صفوی به روی علاقه مندان باز خواهد بود.

نمایشگاه نگارگری بهرام طاهری دولت آبادی نیز آخرین روز از برگزاری خود را خواهد داشت و از ساعت 16 تا 21 در گالری ارژنگ به روی علاقه مندان باز است.

تئاتر شاد و موزیکال "پینوکیو" به کارگردانی امیر شیخ جبلی تا 29 تیر ماه علاقه مندان را برای تماشا فرا می خواند و مجموعه فرشچیان در ساعت 21 میزبان علاقه مندان این نمایش شاد خواهد بود.

سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اصفهان، تئاتر کمدی "گیج و ویج" به کارگردانی علی قیومی را از امروز برگزار خواهد کرد و تا 31 تیرماه به جز 17 تیر از ساعت 20.30 در مجموعه باغ نور شاهد اجرای این نمایش خواهیم بود. 

امروز سینما سپاهان فیلم‌های "هزارپا" و "تگزاس" را اکران می کند. سینما فلسطین امروز فیلم های "دارکوب" و "تگزاس" را اکران می کند. فیلم‌های "هزارپا"، "به وقت خماری"، "خاله قورباغه"، "شماره 17 سهیلا"، "در وجه حامل"، "دشمن زن"، "خجالت نکش"، "تگزاس"، "فیلشاه" (انیمیشن) و "مکان" در پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده می‌رود. انیمیشن "فیلشاه" و فیلم "تگزاس" نیز در سینما فرهنگیان اکران خواهد شد.

کدخبرنگار:13091


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: