• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۳
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 974-3888-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

فصلی جدید، گیتی پسندی جدید

تیم گیتی پسند اصفهان که در فصل جدید مسابقات لیگ برتر ترکیبی جوان و با تجربه دارد باید در اولین مسابقه خود روز جمعه ساعت 18 به مصاف تیم مقاومت البرز برود.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، تیم گیتی پسند اصفهان که نزدیک به دوماه است که با رضا لک کار خود را آغاز کرده است، باید روز جمعه پانزدهم تیرماه، ساعت 18 در اولین مسابقه خود در لیگ برتر امسال به مصاف تیم مقاومت البرز برود.

فصل گذشته تیم گیتی پسند اصفهان با سرمربیگری علیرضا افضل شروع به کار کرد و پس از کسب نتایجی نسبتاً ضعیف در نیم فصل مسابقات از تیم برکنار شد تا پس از بررسی‌های گزینه‌های متعدد برای جانشین وی، حسین شمس هدایت تیم را برای نیم فصل دوم به عهده گرفت و تیم به مقام سومی در لیگ برتر پارسال رضایت داد.

معجون کار آمد؛ جوان گرایی و تجربه

تیم گیتی پسند امسال در نقل و انتقالات بسیار خوب عمل کرد و مهدی جاوید و مهران عالیقدر بازیکنان دوسال قبل خود را برگرداند و مسلم اولاد قباد، محمد شجری و محمد طاهری جوان را به خدمت گرفت. گیتی پسند همچنین در تمدید قرارداد با بازیکنان سابق خود هم تقریباً موفق بود و با سپهر محمدی، محمد کشاورز، افشین کاظمی، سعید افشار، سعید احمد عباسی، محمد زارعی و سید حسین حسینی تمدید کرد تا از تیم سال قبل خود فقط علی اصغر حسن زاده و ابواالقاسم عروجی و احمد اسماعیل پور را از دست داد.

گیتی پسد از تیم امید خود نیز حمید رضا نظری، حسین حمید زاده، ابوالفضل حسن خانی و مهدی مهدی خانی را به تیم بزرگسالان اضافه کرد تا پشتوانه سال‌های آینده خود را نیز تا حدودی محکم کند.

مسابقه همیشه سخت، مسابقه اول

تیم گیتی پسند فردا در اولین مسابقه خود در لیگ امسال باید به مصاف مقاومتی برود که شاید به ظاهر تیم ساده ای به نظر برسد اما به دلیل این که هیچ شناختی هنوز از این تیم بدست نیامده است و مسابقه اول هست، گیتی پسند بازی سختی را پیش رو دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: