• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-4392-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ابوترابی:

باید از افراد توانمند همه جناح‌ها برای برون‌رفت از مشکلات بهره برد

یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی گفت: شرایط امروز می‌طلبد همانند دوران جنگ از جناح چپ و راست برای برون‌رفت از مشکلات استفاده شود و شاهد شکل‌گیری اتحادی دوباره باشیم.

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ضرورت ترمیم کابینه در شرایط فعلی، اظهار کرد: خداوند به هر کسی به یک میزان توانایی داده است و هر کسی را بحر کاری ساخته است، میدان رزم نیز مرد خود را می‌طلبد. واقعیت این است که بعضی اعضای کابینه موجود و حتی معاونین رییس‌جمهور نیز این عزم و این توان را با وجود اینکه انسان‌های خوبی هستند در خیلی از موارد ندارد لذا حتما باید آقای رییس‌جمهور از توان تمامی افراد با نگاه‌های مختلف سیاسی استفاده کند و کابینه موجود را ترمیم سازد.

وی ادامه داد: امروز باید همانطور که در دوران جنگ جناح چپ و راست بودن اهمیتی نداشت همه در میدان رزم حضور یابند و دوباره این اتحاد شکل بگیرد. رییس‌جمهور نیز در عمل این اتحاد را نشان دهد و نسبت به ترمیم کابینه و تغییر تیم اقتصادی اقدام کند. باید از افراد توانمند در هر جناحی استفاده شود.

ابوترابی تصریح کرد: امروز مساله نفت ما موضوع مهمی است. متاسفانه آقای زنگنه صرفا نگاه صادرات محور دارند و در شرایط کنونی که نفت ما تحریم‌های زیادی را پیش‌رو دارد این نگاه مناسب نیست بلکه باید نگاه تولید محور بودن داشت. در این زمینه آقای زنگنه حتما باید تغییر کند، در بخش اقتصادی نیز همین‌گونه است. افراد خوبی وجود دارند که با توجه به تجربه مناسبی که دارند می‌توان از آنها استفاده کرد.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس تصريح کرد: باید از افراد توانمند در هر جناحی که هستند چه چپ و چه راست استفاده کرد تا بتوان مشکلات را برطرف و بازتاب آن را در بین مردم مشاهده کرد. باید نشان داد که از همه گروه‌ها برای برون رفت از جریان فعلی استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه گام اول ترمیم کابینه است،‌ گفت: اما کار هوشمندانه دیگری که مقام معظم رهبری انجام دادند قرارگاهی بود که از سران سه قوه برای جنگ اقتصادی ایجاد کردند. اکنون این جلسات تنها هفته‌ای یک بار و در روز شنبه برگزار می‌شود اما از نظر من با توجه به شرایط موجود این جلسات باید هر روز باشد. این قرارگاه نیاز به یک دبیر دارد و باید با جلسات شبانه‌روزی کار کشور را پیش ببرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: