• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 974-4088-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

لک:

در شأن گیتی پسند بازی نکردیم/ بازیکنان سرباز البرز خوب مقاومت کردند

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند با انتقاد از بازی بازیکنانش گفت: به هیچ عنوان بازی مقاومت البرز درشأن گیتی پسند نبود و نکاتی که بین دو نیمه به بازیکنان گفته شد در زمین اجرا نشد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، رضا لک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فکر کنم آخر بازی استرس اجازه نداد که ما کار خودمان را انجام دهیم و واقعاً این بازی درشأن باشگاه گیتی پسند نبود که دلایل مختلفی دارد، بخشی از آن به خاطر فشار روی بازیکنان است. بخش دیگر آن به این دلیل است که تیم‌هایی که رو در روی ما قرار می‌گیرند بسیار با برنامه پا به میدان می‌گذارند و به نوعی ما در هر بازی محکوم به دفاع از اعتبار قهرمانی های گذشته خود هستیم و نیاز به تلاش بیشتری داریم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم هیچ کار فنی که بین دو نیمه به بازیکنان گفتم در بازی اجرا نشد و به همین جهت فشار مضاعفی به تیم وارد شد. نیاز داریم از الان از لحاظ تاکتیکی و روانی خیلی زود به هماهنگي لازم برسیم و نیاز به زمان داریم. فکر می‌کنم هفته سوم یا چهارم بتوانیم گیتی پسند، با نشاطی را ببینیم به شرط اینکه تمرکز بیشتری داشته باشیم.

لک درباره تیم مقاومت البرز گفت: مقاومت خیلی خوب بازی کرد و به بازیکنانم گفته بودم که بازیکنانی که امسال برای سربازی به تیم مقاومت اضافه شدند همه بازیکنان خوب و با تجربه‌ای هستند و اینکه امسال هیچ بازی آسانی نداریم و به شدت نیاز داریم که با نشاط و تمرکز بیشتری بازی کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: