• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-3393-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی:

تشکیل تیم منسجم در مجموعه از رشد درآمدی مهم‌تر است

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی گفت: تیم متحد و منسجم باعث پیشرفت یک مجموعه می‌شود و این موضوع در واحد اصفهان مشهود است و نباید اجازه داد که این قضیه دچار اشکال و خلل شود.

به گزارش ايسنا-منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، سید سعید هاشمی عصر چهارشنبه (13 تیرماه) در دیدار با رئیس و معاونین این واحد اظهار کرد: بسیار خوشحالم که شاهد رشد و پیشرفت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان هستیم.

وی با بیان اینکه واحد اصفهان در حوزه‌های مختلف آموزشی پژوهشی و فرهنگی توسعه مناسبی داشته، افزود: به لحاظ مالی واحد اصفهان رشد خوبی داشته اما مهم‌تر از این موضوع تیم متحد و همسویی است که در این واحد شکل‌گرفته و مشهود است که خرد جمعی در این مجموعه به‌درستی ایجادشده است.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی ادامه داد: خوشحالم که در این بحران اقتصادی کشور، واحد اصفهان به ثبات از لحاظ درآمدی و ساختاری رسیده است.

هاشمی خاطرنشان کرد: آیا با اوضاع و احوالی که تا چند سال آینده در کشور از نظر وضعیت اقتصادی پیش می‌آید، می‌توان فعالیت‌ها را پیش برد؟ این سؤالی است که باید در واحدها مطرح شود و با یک علامت سؤال بزرگ مشخص شود. برای حل این موضوع و دچار نشدن به کساد باید فکر کرد و تصمیمی برای منابع درآمدی اتخاذ کرد و نباید تنها به یک منبع درآمدی متکی بود.

وی با بیان اینکه ادامه بحران اقتصادی موجود ممکن است به جهاد دانشگاهی ضربه بزند، گفت: باید فکری برای سرمایه‌گذاری در واحدها انجام شود. اگر صبر کنیم تا مشکل پیش بیاید و پس‌ازآن به فکر چاره باشیم، نمی‌توان مشکلی را حل کرد و بحران را گذراند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی با تأکید بر اینکه حضور و جذب نیروهای متخصص، قطعاً تحول ایجاد خواهد کرد، خاطرنشان کرد: تیم متحد و منسجم باعث پیشرفت یک مجموعه می‌شود و این موضوع در واحد اصفهان مشهود است و نباید اجازه داد که این قضیه دچار اشکال و خلل شود.

همچنین در این دیدار، محمود مراثی، رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان گفت: دکتر هاشمی ازجمله افرادی در دفتر مرکزی هستند که در جریان فعالیت‌های واحدها به خصوص واحد اصفهان قرار دارند و این نشان از اهمیت ایشان به واحدهای استانی است.

وی افزود: در چند سال اخیر فعالیت‌هایی در واحد اصفهان انجام‌گرفته که برآیند این فعالیت‌ها منجر به ایجاد تراز مثبت مالی نسبت به سال‌های گذشته شده است.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان ادامه داد: جا دارد به دلیل این پیشرفت‌ها از تمام همکاران تشکر کنم چراکه سعی و تلاش بسیار مناسبی در این مدت وجود داشته است؛ امیدواریم این تلاش‌ها بیش‌ازپیش ادامه یابد.

مراثی اضافه کرد: در حال حاضر 8 مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت، یک مرکز آموزش مجازی، 9 گروه آموزشی در واحد اصفهان فعال است و در طول یک سال گذشته حدود 30 هزار فراگیر در دوره‌های آموزشی شرکت کرده‌اند.

سید سعید هاشمی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کشور و سید مجید تولیت‌ ابوالحسنی، مدیرکل نظارت و گسترش مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی از مراکز و بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی واحد اصفهان بازدید کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: