• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 974-4288-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

علوی: به شرط حمایت مالی تیم داری می‌کنیم

تیم سده لنجان که جواز حضور در لیگ یک کشور را به دست آورده است این روزها برای حضور در مسابقات نیاز به حمایت‌های مالی دارد و سرمربی این تیم از شرایط تیم و بی توجهی‌ها می‌گوید.

سیده زینب علوی سرمربی تیم سده لنجان در گفت و گو خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص حضور تیمش در لیگ دسته یک گفت: تیم سده لنجان در این چند سال اسپانسر خاصی نداشته است و هزینه‌های تیم به صورت شخصی و کمک چند نفر از ورزش دوستان شهر سده لنجان فراهم شده است. اما به طور قطع ادامه راه به این صورت دیگر امکان پذیر نیست و از مسئولان استان انتظار داریم اقدامی برای رفع این مشکل انجام دهند، چون تیم سده لنجان تنها نماینده شایسته استان در لیگ کشوری بوده است.

وی با اشاره به وجود دو ابر کارخانه فولاد و ذوب آهن در منطقه لنجان خاطر نشان کرد: انتظار می‌رود که این دو ابر کارخانه از تیم حمایت کنند و فقط آلودگی منطقه که عامل اصلی آن این دو کارخانه هستند شامل حال تیم نباشد.

وی همچنین درباره برگزاری تمرینات این تیم پس از مسابقات سال گذشته گفت: تمرینات تیم سده لنجان که تمام بازیکنان در این تیم بومی هستند به هیچ عنوان قطع نشده است و یکی از عوامل انسجام تیم همین مورد بوده است که البته برای حضور در لیگ یک شروع به جذب بازیکن جدید و تست گیری داریم که در یک ماه پیش رو انجام می‌گیرد.

سرمربی تیم سده لنجان پیرامون قراردهای مالی در تیم اظهار کرد: در این چند سال تا به امروز قرارداد مالی اصلاً معنایی نداشته است و بازیکنان و به خصوص کادر تیم را با هزینه شخصی از لیگ دسته سوم به لیگ یک کشور آورد و تنها دلیلی که باعث دوام و کار مضاعف این تیم شده است عشق و علاقه و همدلی بوده و در این چند سال حتی یک تقدیر ساده از بچه‌های تیم صورت نگرفته است و تیم علاوه بر کسب نتایج خوب با مظلومیت خاصی همراه بوده است و شایسته بازیکنان و کادرهست که حداقل تقدیری از آنها بشود.

علوی هدف کادر فنی و بازیکنان را کسب سهمیه لیگ برتر برای استان عنوان کرد و ادامه داد: مهم‌ترین هدف ما که از اول برای به دست آوردنش برنامه داشتیم، گرفتن سهمیه لیگ برتر برای استان است.

وی ادامه داد: استان اصفهان بازیکنان بسیار عالی دارد که دوست ندارند بیرون از استان در لیگ برتر بازی کنند، ولی چون استان تیمی نداشته است مجبور هستند که خارج از استان و دور از خانواده بازی کنند و به همه بازیکنان اصفهانی این قول را می‌دهیم که به شرط حمایت مالی یک اسپانسر مالی خوب امر که آرزوی بازیکنان اصفهانی هست را تحقق بخشیده و سهمیه لیگ برتر را بگیریم و ثابت کنیم که اصفهان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: