• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-5094-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

میزبانی 9 سالن از فیلم‌های جشنواره کودک

مدیر دبیرخانه دفتر اصفهان سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از افزایش 80 درصدی تعداد سالن‌های نمایش‌دهنده فیلم‌های این دوره از جشنواره خبر داد.

مهدی سجادزاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: طی بازدیدی که هفته گذشته از سوی شورای اجرایی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان صورت گرفت، پردیس سینمایی سیتی سنتر، پردیس سینما ساحل و پردیس سینمایی چهارباغ به‌عنوان سینماهای میزبان اکران فیلم‌های این دوره از جشنواره در نظر گرفته شد.

 وی با اشاره به تعداد سالن‌های نمایش‌دهنده فیلم در این سینماها ادامه داد: هرکدام از این سینماها به‌طور مشخص حداقل سه سالن درگیر جشنواره خواهند داشت که این تعداد نسبت به سال گذشته با افزایش هشتاد درصدی روبرو بوده است.

سجادزاده تصریح کرد: تا این لحظه، سالن شماره یک، دو و سه پردیس سینمایی چهارباغ، سالن اصلی 700 نفره سینما ساحل و دو سالن دیگر از این پردیس همچنین سه سالن از مجموع پنج سالن آمادۀ پردیس سینمایی سیتی سنتر که از ظرفیت بالایی برخوردار است برای اکران فیلم‌ها در نظر گرفته‌شده و امکان و احتمال افزایش تعداد سالن‌ها با توجه به برگزاری کارگاه‌ها و برنامه‌های جنبی جشنواره نیز وجود دارد.

مدیر دبیرخانه دفتر اصفهان سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در خصوص زمان افتتاح پردیس سینمایی ساحل گفت: طبق آنچه مدیر امور سینمایی حوزه هنری اصفهان اعلام کرده این پردیس از ابتدای مردادماه بازگشایی‌شده و اکران‌های تابستان آن نیز بلافاصله آغاز خواهد شد تا برای میزبانی از فیلم‌های جشنواره آماده باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: