• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-5090-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

جوادی: گرچه قول‌هایی به مردم دادیم اما راهی جز این نیست

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به وابستگی شهرداری اصفهان به درآمدهای ناشی از ساخت و ساز گفت: گرچه به مردم قول داده‌ بودیم بلندمرتبه‌سازی و شهر فروشی نکنیم، اما واقعیت این است که فعلا راهی جز این نیست.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، عباس‌علی جوادی صبح امروز (یکشنبه) در جلسه علنی شورای اسلامی اصفهان اظهار کرد: حقیقت این است که هر روز گروهی برای حقوق معوقه در مقابل شهرداری حضور دارند. همه می‌دانیم کارگران شهرداری به حقوق ماهیانه خود وابسته هستند و اگر حقوق آنها معوق شود با مشکل روبه‌رو می‌شوند. از طرفی درآمدهای شهرداری اصفهان بسیار کاهش پیدا کرده است.

وی ادامه داد: باید راه حل‌های دیگری را در نظر داشته باشیم. باید به شهرداری کمک کنیم و در زمینه‌های مختلف با شهرداری همکاری کنیم و در مقابل طرح‌های شهرداری قرار نگیریم. صحیح است که قول‌هایی به مردم داده‌ایم و قرار بوده بلندسازی و شهر فروشی نکنیم، اما واقعیت این است که هیچ راه دیگری برای درآمد برای شهرداری وجود ندارد.

عضو شورای شهر گفت: اگر می‌خواهیم وابستگی شهرداری را به تراکم کاهش دهیم باید از امروز برای چند سال آینده برنامه ریزی کنیم، اما امروز راهی غیر از ساخت و ساز وجود ندارد. ادامه این روند امکان ندارد و قادر نخواهیم بود خود شهرداری را نیز اداره کنیم. از مدیران شهرداری خواهش می‌کنم سختگیری نکنند تا سرمایه‌گذاران بتوانند در این شهر سرمایه‌گذاری کنند. 

جوادی خواستار شد: از دستگاه‌های نظارتی خواهش می‌کنم دست مدیران را برای انجام اقدامات باز بگذارند. شجاعت مدیران را نگیرند. گاهی اجرای موبه‌موی قانون باعث می‌شود نتوانند آن طور که باید کاری انجام دهند. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: