• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-9695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بختیار:
وجود بیمارستان تخصصی در گلپایگان لازم است

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار گفت: وجود بیمارستان تخصصی در گلپایگان ضروری است تا مردم این شهرستان از خدمات مناسب پزشکی بهره مند شوند.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در نطنز، علی بختیار ظهر امروز (یکشنبه) در مجمع عمومی نمایندگان استان اصفهان در نطنز، اظهار کرد: نبود بیمارستان تخصصی در شهر گلپایگان باعث بروز پاره ای از مشکلات برای مردم شده است.

وی افزود: فاصله تا مرکز استان و همچنین فاصله تا بیمارستان تخصصی در شهرهای مجاور این موضوع را مهم کرده تا ساخت بیمارستان تخصصی در گلپایگان ضرورت یابد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار گفت: نبود مرکز رادیو تراپی در گلپایگان باعث شده که بیمار علاوه بر تحمل درد و هزینه، دغدغه ذهنی نبود این مرکز در گلپایگان را به دوش بکشد.

این عضو کمیسیون انرژی در مجلس، تصریح کرد: عدم حضور متخصص در بیمارستان های شهرستان های استان اصفهان مشکل بزرگ دیگری است که گلپایگان هم با آن دست به گریبان است.

بختیار خاطرنشان کرد: در برخی از شهرستان های استان هم که متخصص وجود دارد، سن آنها بالا است که قطعا می تواند در تشخیص بیماری و تجویز دارو تاثیرگذار باشد و باید از متخصصان جوان هم استفاده کرد.

کد خبرنگار: 13093


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: