• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-9995-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهاجرت مردم اردستان به دلیل مشکلات بهداشتی و درمانی

نماینده مردم اردستان در مجلس گفت: وجود مشکلات پایه ای در شهرستان اردستان در حوزه بهداشت و درمان سبب شده که مردم از این شهرستان مهاجرت کنند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در نطنز، سید صادق طباطبایی نژاد ظهر امروز(یکشنبه) در مجمع نمایندگان استان اصفهان در نطنز، اظهار کرد: وجود مشکلات فراوان در حوزه بهداشت و درمان سبب مهاجرت مردم از اردستان شده است.

وی افزود: وقتی مردم این شهرستان باید برای یک عمل سرپایی ساده به علت نبود امکانات به شهرستان های مجار بروند، نتیجه اش این می شود که مردم از اردستان مهاجرت کنند.

نماینده مردم اردستان در مجلس گفت: معوقات شبکه بهداشت و درمان اردستان زیاد است و از آنجایی که اردستان در منطقه محروم است و روستاهای اطراف آن در وضعیت سختی قرار دارند، نیازمند توجه است.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، تصریح کرد: شاخص اشغال تخت توسط بیماران در اردستان نامطلوب است و ورود جدی دانشگاه علوم پزشکی به این مطلب را می طلبد.

طباطبایی نژاد خاطرنشان کرد: متاسفانه در شبکه بهداشت و درمان اردستان 25 نفر بازنشسته شده اند که هیچ نیروی جدیدی جایگزین آن ها نشده که همین مسئله باعث بروز مشکلات می شود.

کد خبرنگار: 13093


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: