• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-10195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ساداتی نژاد:

نوسان قیمت ارز، اشتغال 32 هزار نفر در کاشان را تهدید می کند

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل گفت: به علت نوسات قیمت ارز و نبود مواد اولیه، حدود 32 هزار نفر در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در آستانه بیکاری از کار در کارخانجات ریسندگی و فرش قرار دارند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در نطنز، سید جواد ساداتی نژاد عصر امروز(یکشنبه) در نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان در نطنز اظهار کرد: برای رفع مشکلات نظارتی در حوزه بهداشت و درمان در استان، شهرستان های شمال استان اصفهان زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی کاشان فعالیت کنند.

وی افزود: اکنون که در این منطقه دانشگاه علوم پزشکی وجود دارد و می توان از این ظرفیت استفاده کرد، چرا از آن برای رفع مشکلات این حوزه بهره نبریم.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل پیرامون مشکلات اقتصادی گفت: به علت نوسات قیمت ارز و نبود مواد اولیه، حدود 32 هزار نفر در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در آستانه بیکاری از کار در کارخانجات ریسندگی و فرش قرار دارند.

وی تصریح کرد: امیدواریم همانگونه که برای رفع مشکلات کشاورزان در شرق اصفهان کار شد، برای رفع این مشکل که تبعات زیادی در پی دارد، اقداماتی انجام شود.

ساداتی نژاد خاطرنشان کرد: حل مشکلات اقتصادی و اشتغال دو معضل بزرگی است که باید رفع شود تا دغدغه مردم هم در این حوزه کاهش یابد.

کد خبرنکار:13093


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: