• دوشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-6191-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون وزير راه وشهرسازي خبر داد:

تكميل پروژه پل آبنيل فلاورجان تا پنج ماه آينده

معاون برنامه ريزي و مديريت منابع وزارت راه وشهرسازي با تاکید بر تامين منابع مالي و تسريع در به بهره برداري رسيدن پروژه‌های راهسازی، گفت: عدم پرداخت مطالبات پيمانكاران باعث به تعويق افتادن اين پروژه ها شده كه با تامين منابع لازم و پرداخت نقدينگي به پيمانكار به بهره‌برداری خواهند رسید.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان، امير اميني در ابتدا با حضور در شهرستان فلاورجان از پروژه پل هاي آبنيل، طاد و بهاران بازديد کرد و افزود: عدم پرداخت مطالبات پيمانكاران باعث به تعويق افتادن اين پروژه ها شده كه با تامين منابع لازم و پرداخت نقدينگي به پيمانكار، امیدواریم تا پنج ماه آينده پل آبنيل با تسريع در امور توسط پيمانكار به بهره برداري برسد.

وي هم‌چنین در ابزدید از پروژه‌هاي شهرستان برخوار و دولت آباد، وعده انجام روكش آسفالت جاده حبيب آباد را داد و گفت: پروژه راه اصلي آزادراه شرق اصفهان به دولت‌آباد به طول 28 كيلومتر با عنوان محور پيامبر اعظم نيز با توجه به 10 درصد پيشرفت درصورت تامين اعتبار 60 ميليارد توماني تكميل خواهد شد.

اميني درخصوص محوري با نام حرم تا حرم در شهر دولت آباد به طول حدود 6 كيلومتر ابراز اميدواري كرد: با كمك منابع مالي شهرستان بتوان آن را تكميل کرد.

معاون برنامه ريزي و منابع مالي وزارت راه وشهرسازي در ادامه از پروژه باند دوم پليس راه اصفهان – كاشان به سمت علويجه بازديد کرد و افزود: خوشبختانه منابع مالي اين پروژه تامين شده و مشكل قير آن حل شده است و در حال حاضر 25 کیلومتر از 40 كيلومتر مسير آن به بهره برداري رسيده و 10 كيلومتر نیز به زودي افتتاح و پنج كيلومتر باقيمانده با احداث پل بزرگ روي آزادراه و آزادسازي مسير به بهره‌برداري خواهد رسيد، هم‌چنین با اتمام اين پروژه محور موجود نيز روكش آسفالت می‌شود.

وی هم‌چنین در بازدید از پروژه خيرساز دهق به ميمه، گفت: خوشبختانه اين پروژه به طول 30 كيلومتر با وجود آغاز به كار يك ساله پيشرفت بسيار خوبي داشته و 20 كيلومتر آن عمليات خاكريزي انجام شده و با اتمام عمليات زيرسازي، عمليات آسفالت‌ريزي آن از سوی راه وشهرسازي انجام و به زودي به بهره‌برداري خواهد رسيد.

کدخبرنگار: 13036


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: