• دوشنبه ۱۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-10495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سیستم آبیاری در شهرداری اردستان صد در صد مشکل دارد

شهردار اردستان گفت: در حال حاضر سیستم آبیاری در شهرداری اردستان صد درصد مشکل دارد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اطفهان در اردستان، محسن حیدری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هم اکنون بیش از 10 هکتار آبیاری قطره ای بدون هیچ برنامه ای در شهر اردستان انجام می شود.

وی با بیان اینکه سیستم آبیاری که در سطح شهر اردستان وجود دارد بسیار قدیمی است، افزود: اگر بخواهیم سیستم آبیاری فضای سبز و موارد دیگر که نیاز به آب دارد را در شهرداری اصلاح کنیم باید هزینه ای سنگینی را متقبل شویم. 

حیدری با اشاره به اینکه برای اصلاح سیستم آبیاری شهرداری هیچ تعجیلی نداریم، خاطرنشان کرد: در حال حاضر منابع و زیرساخت هایی که نیاز است را در اختیار نداریم. در تلاش هستیم که مطالعات اولیه و استارت این موضوع را شروع کنیم.

شهردار اردستان خاطرنشان کرد: متاسفانه فعالیت های عمرانی که در گذشته انجام شد باعث شده در بسیاری از موارد نتوانیم سیستم آبیاری نوین را برنامه ریزی کنیم. 

وی با بیان اینکه در حال حاضر نمی توانیم کل سیستم آبیاری شهرداری را به دلیل اصلاح سیستم آبیاری متوقف کنیم، افزود: یکی از مباحث مهم در شهرداری اردستان کار زیرساختی است. قطعاً این کار زیرساختی باید انجام شود و بحث اصلاح سیستم آبیاری و تعویض لوله‌های آبیاری قطره‌ای، ساخت منابع مختلف و ایجاد پمپ‌های تنظیم فشار در دستور کار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: