• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-5392-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

جهانگیری:

آب اصلی ترین مسئله اصفهان است

معاون اول رييس جمهور در بدو ورود به فرودگاه شهيد بهشتي اصفهان با بيان اينكه مردم انقلابي اصفهان همواره در تاريخ كشور و تحولات سياسي، اقتصادي و فرهنگي نقش پيشرو و پيشتاز داشتهبه  اند، گفت: براي من و همراهان توفيق بزرگي است كه در اين سفر خدمت آنها رسيده و اداي ادب و احترام كنيم.
 
به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، اسحاق جهانگیری با بيان اينكه استان اصفهان جايگاه ارزنده اي در حوزه اقتصادي و صنعتي دارد، گفت: بايد به مسائل استان در سطح كلان و ملي نگريسته شود. 

جهانگيري گفت: استان اصفهان در برخي رشته هاي مهم صنعتي نظير فولاد رتبه نخست را در كشور دارد و در اين سفر ضمن گفتگو با مديران ارشد اين بخش از طرح هايي كه تكميل شده بازديد خواهيم كرد. 

معاون اول رييس جمهور با اشاره به اينكه يكي از مهمترين مسائل استان اصفهان موضوع حمل و نقل شهري است، گفت: برنامه ريزي دولت در اين جهت است كه در همه كلان شهرها موضوع حمل و نقل عمومي و به ويژه راه اندازي قطار شهري در دستور كار قرار گيرد تا در حاشيه آن به مسائل زيست محيطي نيز توجه ويژه اي شده باشد.
 
وي با اشاره به اينكه در كنار همه امتيازها و فرصت ها مشكلات و چالش هايي نيز وجود دارد، گفت: اصلي ترين مسئله استان اصفهان موضوع آب است البته كم آبي يكي از مهمترين مسائل پيش روي كشور است و ما در اكثر استان هاي ايران با اين مشكل روبرو هستيم. 

جهانگيري افزود: استان هايي كه در حوضه آبريز اصفهان قرار دارند نظير استان خوزستان، كهگيلويه و بويراحمد و چهارمحال بختياري نيز با مسئله آب دست و پنچه نرم مي كنند و بايد با كمك مسئولان،‌ مردم و صاحب نظران به راهكارهايي برسيم كه مشكلات مردم در زمينه آب شرب، كشاورزي و نيز نياز بخش صنعت به نحو مطلوب برطرف شود. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: