• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-5494-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اصفهان چشمه دیگری از هنر را رونمایی می‌کند

اصفهان مهد فرهنگ و هنر، این روزها هم خروشان است و گالری ها و نمایشگاه‌ها را رنگین کرده تا علاقه مندان را به سوی خود بکشاند و چشمه دیگری از هنر را به آن‌ها یادآور شود.


به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان، نمایشگاه گروهی "تصویرسازی" کیوریتور مجتبی عصیانی امروز بازگشایی می‌شود و تا 21 تیرماه از ساعت 17 تا 21 به روی علاقه مندان باز است.

مجموعه خانه صفوی امروز گشایش نمایشگاه مروری بر آثار نگارگری "مهرداد صدری" را در ساعت 17 دارد و تا 20 تیرماه از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 23 میزبان علاقه مندان خواهد بود.

نمایشگاه خوشنویسی مجید میرزایی از ساعت 17 تا 21 در پژوهشکده پنج او هفت برگزار می‌شود و تا 28 تیرماه ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه گروهی نقاشی رنگ و روغن و پاستیل امروز از ساعت 17 الی 20:30 در گالری نگاه نو گشایش می يابد و تا 20 تیرماه ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه اعضای انجمن هنرمندان نقاش با عنوان "7 کارنما در یک نگاه" امروز از ساعت 9 الی 13 و 16 الی 20 در موزه هنرهای معاصر اصفهان برگزار می‌شود، امروز آخرین روز برگزاری این نمایشگاه است.

اولین نمایشگاه تصویرسازی دانشگاه علمی کاربردی مبارکه از ساعت 10 تا 22 در نگارخانه سیتی سنتر برگزار می‌شود و تا 21 تیرماه میزبان علاقه مندان خواهد بود.

نمایشگاه نقاشی سید محمود حسینی امروز از ساعت 17 تا 21 میزبان علاقه مندان فرهنگ و هنر است و تا 21 تیرماه علاقه مندان را برای بازدید از نمایشگاه خود در به گالری دیدار فرا می‌خواند.

بزرگداشت و نمایشگاه آثار "صادق تیرافکن" از ساعت 10 تا 13 و 17 تا 20 در گالری متن برگزار می‌شود و تا 26 تیرماه ادامه خواهد داشت.

نمایشگاه «گذار نخستین»، اولین رخداد گالری گذار است که از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در این گالری دایر خواهد بود، امروز آخرین روز برپایی این نمایشگاه است.

اولین نمایشگاه و فروشگاه هنری در جهت تقویت صندوق حمایت از هنرمندان استاد فرشچیان از ساعت 17.30 تا 21 در گالری نقش قلم برگزار می‌شود و تا 20 تیر به روی علاقه مندان باز است.

تئاتر شاد و موزیکال "پینوکیو" به کارگردانی امیر شیخ جبلی تا 29 تیر ماه علاقه مندان را برای تماشا فرا می‌خواند و مجموعه فرشچیان در ساعت 21 میزبان علاقه مندان این نمایش شاد خواهد بود.

سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اصفهان، تئاتر کمدی "گیج و ویج" به کارگردانی علی قیومی را برگزار می‌کند و تا 31 تیرماه به جز 17 تیر از ساعت 20.30 در مجموعه باغ نور شاهد اجرای این نمایش خواهیم بود.

اولین اجرای تئاتر "داستان نیمه شب" به کارگردانی مریم بابایی و نویسندگی مهدی میر باقری در سالن کوچک تالار هنر اجرا می‌شود و تا 30 تیر در ساعت 18.45 علاقه مندان را فرا می‌خواند.

امروز سینما سپاهان فیلم‌های "هزارپا" و "تگزاس" را اکران می‌کند. سینما فلسطین امروز فیلم‌های "هزارپا"، "دارکوب"، "تگزاس" و انیمیشن "فیلشاه" را اکران می‌کند. فیلم‌های "هزارپا"، "به وقت خماری"، "خاله قورباغه"، "شماره 17 سهیلا"، "در وجه حامل"، "دشمن زن"، "خجالت نکش"، "تگزاس"، "فیلشاه" (انیمیشن) و "کوپال" در پردیس سینمایی چهارباغ به روی پرده می‌رود. انیمیشن "فیلشاه" و فیلم "تگزاس" نیز در سینما فرهنگیان اکران خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: