• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-5690-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

خروج بیل مکانیکی از موته/ تشکر رئیس یگان حفاظت محیط زیست از ایسنا

عصر روز گذشته، بیل مکانیکی که به منظور آغاز برداشت از یک معدن سنگ تراورتن، وارد پارک ملی موته شده بود، از این پناهگاه خارج شد.

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان، بیل مکانیکی که در پی مصوبه ماده 24 مکرر قانون معدن وارد محدوده حیات وحش موته شده بود، با واکنش رسانه‌ها و سمن‌های زیست محیطی عصر روز گذشته (سه‌شنبه) از این محدوده خارج شد.

مرتضی جمشیدیان- فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان، ضمن تایید این خبر و در حالی که می‌خندید، مراتب سپاسگزاری خود را از "ایسنا" به پاس همراهی با محیط زیست اصفهان ابراز کرد. وی همچنین از دیگر رسانه‌ها، سمن‌های زیست محیطی و عموم مردم اصفهان تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، معدن سنگ تراورتن موته با 36 هکتار وسعت در پی مجوز کمیسیون ماده 24 مکرر به ریاست استاندار اصفهان به حوزه علمیه واگذار شده بود. استاندار اصفهان با واکنش افکار عمومی اعلام کرد "اصراری بر واگذاری معدن موته وجود ندارد".

همچنین شنیده‌ها حاکی از این است که آیت‌الله مظاهری- رئیس حوزه علمیه اصفهان که در جریان واگذاری این معدن نبوده، ضمن آگاهی از این اتفاق، دستور به جلوگیری از برداشت و لغو مجوز مربوطه داده بود.

کد خبرنگار: 13051


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: