• شنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-6294-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

رییس حوزه هنری استان اصفهان:

امیدوارم بتوانیم با ابزار هنر نیکی را ترویج کنیم

رییس حوزه هنری استان اصفهان گفت: امیدوارم بتوانیم با ابزار هنر نیکی را ترویج کنیم و از راه سینما و هنر هفتم تاثیرگذار باشیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، مهدی احمدی فر نشست خبری جشنواره فیلم کوتاه مهر سلامت، اظهار کرد: رویکرد اصلی این جشنواره این است که با ابزار هنر و تخصص فیلم و سینما می‌خواهیم حرکتی کنیم تا هم معرف افراد خیر باشد و از سوی دیگر امیدواریم با برگزاری این جشنواره آرام آرام فرهنگ نیکوکاری را گسترش دهیم. 

وی افزود: مجموعه لذت‌هایی که ما انسان‌ها داریم به مرور تکراری می‌شود و همه دنبال رضایت‌مندی‌های ماندگار هستند، نیکوکاری و خیر تنها اعمالی هستند که رضایت مندی درونی را برای افراد ایجاد می‌کنند و این موضوع به فطرت انسان باز می‌گردد. 

رییس حوزه هنری استان اصفهان ادامه داد: به همین دلیل در تمام دنیا تیم‌هایی وجود دارند که وظیفه خود را دعوت مردم به نیکوکاری و خیر می‌دانند. بحث نیکوکاری و خیر ذات همه انسان ها است، اما در دین ما بر آن تاکید فراوان شده است. 

احمدی فر خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم با ابزار هنر نیکی را ترویج کنیم و از راه سینما و هنر هفتم تاثیرگذار باشیم. 

این جشنواره پیوندی بین خیرین، نیکوکاری و سلامت است

همچنین در این نشست کیانوش جهانپور از اعضای سیاست گذاری این جشنواره اظهار کرد: امروز پیشگیری در سه سطح عنوان شده است. درمان به عنوان پیشگیری سطح دو محسوب می شود این در حالی است که پیشگیری سطح یک بهداشت، پیشگیری سطح دوم درمان و پیشگیری سطح سوم در حوزه توانبخشی و بازتوانی وارد می شود. 

وی افزود: امروز اگر بتوانیم یک بیمار جدید را درست شناسایی کنیم یک حرکت پیشگیرانه انجام شده است و این جشنواره پیوندی بین خیرین نیکوکاری و سلامت است و این خلا که وجود داشته به عنوان نقطه تماس خیر نیکوکاری و نیک اندیشی با این جشنواره پر خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: