• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-7694-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نمایش آثار برگزیده فیلم‌سازان اصفهان در پاتوق فیلم کوتاه

پاتوق فیلم کوتاه اصفهان پس از وقفه‌ای چند ماهه با اکران هفت فیلم برگزیده فیلم کوتاه سازان اصفهانی و تقدیر از عوامل آن‌ها، کار خود را در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان آغاز می‌کند.

سرپرست پاتوق فیلم کوتاه اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، درباره جزییات این برنامه اظهار کرد: یکشنبه 21 مردادماه رأس ساعت 16:30، چهل و ششمین نشست پاتوق فیلم کوتاه اصفهان بعد از گذشت چندین ماه در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان برگزار می‌شود. 

بهنام تاجمیر ریاحی ادامه داد: هفت فیلم که طی سال گذشته در پاتوق فیلم کوتاه اصفهان رونمایی شده بود از بین 15 فیلم، توسط فریبرز آهنین، امین قشقاییان، احمدرضا سیستان و بنده انتخاب و اسفندماه 96 با حضور امیررضا نوری پرتو در دانشگاه سوره تهران اکران و بررسی شد. اکنون بر آن شدیم تا این هفت فیلم را در اصفهان نیز اکران کنیم.

وی با اشاره به نام این فیلم‌ها گفت: چهل و ششمین پاتوق فیلم کوتاه میزبان اکران فیلم‌های «وحشی» به کارگردانی فردین انصاری، «عافیت» از حمیدرضا وفا خواه، «ارباب حلقه‌ها» از رضا بهروزی، «خانه پدری» از روزبه شعرای نجاتی، «او» از مسعود طهماسبی، «چتر خاکستری» از محمد پوستین‌دوز و «نرمش» از شاهین علیخان پور است و از عوامل ساخت این فیلم‌ها نیز تقدیر می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: