• شنبه ۲۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-9694-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

/روز نمای فرهنگ و هنر نصف جهان/

بر کرانه رود هنر

با فرارسیدن ایام سوگواری ماه محرم‌الحرام، برنامه‌های فرهنگی نیز دستخوش تحولاتی شده‌اند. امروز هیچ نمایشی در اصفهان اجرا نمی‌شود و بخش برنامه‌های مختلف فرهنگی نیز خالی است، اما 9 نمایشگاه از آثار هنرمندان مختلف، در گوشه گوشه شهر برپاست که می‌توان بازدید از آن‌ها را در سبد فرهنگی بیست و چهارم شهریورماه گنجاند. پردیس سینمایی سیتی سنتر، پردیس سینمایی چهارباغ، سینما سپاهان، فلسطین و فرهنگیان نیز امروز با اکران فیلم‌های مختلف ایرانی و خارجی پذیرای تماشاگران تشنه هنر هفتم‌اند.

نمایشگاه‌های برپاشده

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، برای دیدن نمایشگاه "Time for Change" فقط تا 26 شهریورماه فرصت هست. این نمایشگاه هر روز به‌جز سه‌شنبه‌ها از ساعت 17 تا 21 در گالری گذار برپاست.

نمایشگاه نقاشی "گذار" با آثاری از مرضیه گلستانه نیز تا 27 شهریور ماه هر روز از ساعت 9 تا 13 و 17 تا 19 تماشاگران را به گالری کوثر فرامی‌خواند.

گالری نگاه نو این روزها میزبان نمایشگاه گروهی دانشجویان دانشگاه هنر یزد به نفع خیریه کسا است. این نمایشگاه تا 27 شهریورماه از ساعت 17 تا 20:30 پذیرای علاقه‌مندان است.

نمایشگاه "نقاشی و عکاسی" تا 28 شهریور در نگارخانه سیتی سنتر برپاست و هر روز از ساعت 10 تا 22 می‌توان از آن بازدید کرد.

نمایشگاه هنرهای سنتی، صنایع‌دستی و خوشنویسی تا 30 شهریورماه تماشاگران را به گالری نقش خانه هنرهای سنتی فرامی‌خواند. درهای این نمایشگاه از ساعت 10 تا 17:30به روی علاقه‌مندان باز است.

هشتمین نمایشگاه سالانه کانون عکس انجمن سینمای جوان اصفهان تا 4 مهر هرروز از ساعت 10 تا 22 در گالری نگرش برپاست.

نمایشگاه نقاشی دانشجویان دانشگاه نقش‌جهان با نام "نگاره‌های مهر" از 22 شهریورماه در مجتمع سوره برپاشده است. این نمایشگاه را تا 3 مهرماه هر روز از ساعت 9 تا 12 و 16 تا 19 در گالری نقش خانه می‌توان دید.

نمایشگاه "11 نگاه" با آثاری از برگزیدگان مسابقه "از حیات تا ممات" تا 13 مهر هر روز از ساعت 9 تا 13 و 16 تا 20 تماشاگران را به  موزه هنرهای معاصر اصفهان فرامی‌خواند.

"سه‌گانه رنج بازیگوشانه" نام نمایشگاهی است که از 23 شهریورماه در گالری امروز برپاشده است. این نمایشگاه آثاری از علیرضا آدم بکان را در خود گنجانده و تا 23 مهرماه هر روز از ساعت 12 تا 20 برای دیدن آن فرصت هست.

فیلم‌های روی پرده

امروز در پردیس سینمایی سیتی سنتر فیلم‌های خارجی "وینچستر" و "اجنبی" و فیلم‌های ایرانی "بازدم"، "دو لکه ابر"، "کاتیوشا"،  "پشت دیوار سکوت"، "یک کیلو و بیست‌ویک گرم"، "آخرین بار کی سحر را دیدی؟"، "چراغ‌های ناتمام"، "راه رفتن روی سیم"، "شعله‌ور" و "تنگه ابو قریب" اکران می‌شود.

پردیس سینمایی چهارباغ، میزبان اکران فیلم‌های "چراغ‌های ناتمام"، "یک کیلو و بیست‌ویک گرم"،"آخرین بار کی سحر را دیدی؟"، "داش آکل"،"شعله‌ور"،"تنگه ابو قریب"، "اجنبی" و "وینچستر" است.

سینما فلسطین فیلم‌های "تنگه ابو قریب"، "کاتیوشا"، سینما سپاهان فیلم‌های "شعله‌ور"، "تنگه ابو قریب"، "داش آکل" و سینما فرهنگیان فیلم‌های "تنگه ابو قریب"، "خاله قورباغه" و "هزارپا" را روی پرده دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: