• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 977-488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نقش جهان نخستین ورزشگاه دارای فیبر نوری در کشور

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، فیبر نوری ورزشگاه نقش جهان به عنوان اولین ورزشگاه مجهز به فیبر نوری را افتتاح کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، سید حسین دهدشتی معاون امور دولت، مجلس و استان های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در آیین افتتاح فیبر نوری ورزشگاه نقش جهان به عنوان اولین ورزشگاه مجهز به فیبر نوری در ایران، اظهار کرد: با اقدامات و تفاهم‌نامه‌‎هایی که با باشگاه سپاهان و فولاد مبارکه داشته ایم فیبر نوری ورزشگاه نقش جهان تکمیل شد و از امروز تماشاگران و به خصوص اهالی رسانه می‌توانند از اینترنت مطلوبی استفاده کنند و اتفاقات این ورزشگاه بر بستر فیبر نوری سریعتر منتقل خواهد شد. 

آزادی پس از نقش جهان مجهز به فیبر نوری می شود

وی با بیان اینکه با افتتاح این طرح رسانه‌ها می‌توانند با کیفیت بهتری تصاویر ورزشگاه نقش جهان را مخابره کنند، افزود: حمایت‌های حوزه صنعت در این مجموعه بی نظیر است و صنعت در این ورزشگاه مسئولیت اجتماعی، مسئولیت فرهنگی و ورزشی خود را به خوبی ایفا کرده است.

معاون امور دولت، مجلس و استان‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص دیگر ورزشگاه‌های کشور گفت: این شروع کار است و ورزشگاه های دیگر هم باید قدم پیش بگذارند، ورزشگاه آزادی پس از نقش جهان ورزشگاه دوم کشور است که به فیبر نوری مجهز خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: