• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-790-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

موسوی لارگانی: لوله کشی زاینده‌رود توهین به مردم است

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: محیط زیست اصفهان به جاری بودن آب در بستر زاینده رود وابسته است و با لوله کشی و طرح‌های غیر کارشناسی که فقط بیت المال را از بین می‌برند مشکلی برطرف نخواهد شد. 

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، سید ناصر موسوی لارگانی در دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه ‍پایدار شهری اظهار کرد: باید به جوانان فرصت بدهیم. اگر به دهه شصت نگاه کنیم متوجه می شویم جوانان، کشور را از بسیاری از مکشلات نجات دادند. تعداد بسیاری از فعالان، فرماندهان و مدیران از جوانان بودند. اما آرام آرام نقش جوانان کمرنگ شد. برخی از مدیران دهه ۶٠ بر روی صندلی‌ها جا خوش کردند و مدیریت را رها نکردند و فقط صندلی‌ها عوض شد. 

وی افزود: هرچقدر به جوانان بها بدهیم و به آنها در عرصه اجرایی فضا بدهیم بهتر توسعه خواهیم یافت. برای مثال در فناوری‌های هسته‌ای جوانان نقش مهمی در توسعه این فن در کشور داشتند. 

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به مشکلات حوضه آبریز زاینده‌رود گفت: هرکجا نظام به کمک نیاز داشت مردم استان اصفهان بودند که قائله‌ها را سرکوب کردند. زاینده رود باید از سراب تا تالاب در بستر رودخانه جاری باشد. نباید تنها بخشی از آن به صورت مقطعی جاری باشد. 

موسوی لارگانی تصریح کرد: ایران فقط تهران نیست که مسئولان فقط به برطرف کردن مشکلات آن مبادرت ورزند. اصفهان نیز فقط هتل عباسی و چهارباغ نیست، برخی مسئولان از تهران تنها هتل عباسی و چهارباغ را می‌بینند و وقتی به تهران باز می گردند اصفهان را بهشتی تصور می‌کنند که نیازی به کمک ندارد. 

وی تاکید کرد: محیط زیست اصفهان به جاری بودن آب در بستر زاینده رود وابسته است و با لوله کشی و طرح‌های غیر کارشناسی که فقط بیت المال را از بین می‌برند مشکلی برطرف نخواهد شد. لوله کشی زاینده رود فقط توهین به مردم استان اصفهان است و مشکلات کشاورزی را برطرف نمی کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: