• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مهار آتش‌سوزی انبار کارتن زغال کاشان پس از 8 ساعت

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، از مهار آتش‌سوزی یک واحد انبار کارتن زغال پس از هشت ساعت تلاش ماموران این سازمان خبر داد.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان در کاشان، محمد مسعود چایچی با اعلام این خبر، گفت: آتش‌سوزی عصر دیروز ساعت ۱۸ در انبار نگهداری کارتن‌های زغال واقع در کیلومتر ۲ جاده قدیم کاشان-نطنز به ستاد فرماندهی این سازمان اطلاع داده شد که متعاقب آن خودروهای اطفائیه به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: باتوجه به نوع آتش‌سوزی، گروه‌های عملیاتی از ایستگاه‌های اول و چهارم این سازمان با هشت نیروی عملیاتی و سه خودروی آتش‌نشانی سنگین و پشتیبانی به محل اعزام و موفق به مهار کامل آتش و مانع گسترش آن و سرایت به دیگر فضاهای همجوار شدند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان تصریح کرد: در این آتش‌سوزی، یکی از حاضران در اثر استنشاق دود مصدوم و به مراکز درمانی اعزام شد و با توجه به شدت آتش‌سوزی، هفت نیروی کمکی همراه با یک گروه عملیاتی از آتش‌نشانی شهرک صنعتی امیرکبیر حضور داشتند. 

وی افزود: گروه‌های عملیاتی جهت لکه‌گیری و خاموشی کامل شعله‌های بجا مانده در محل آتش‌سوزی حضور داشته و به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

چایچی، رعایت استانداردها و ضوابط ایمنی را در راستای جلوگیری از صدمات غیرقابل جبران و ناگوار در حوادث و آتش سوزی ها احتمالی در جهت مراکز صنعتی و کارگاهی ضروری دانست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: