• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1591-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دبیر خانه کشاورز شهرستان اصفهان:

استانداران قول دادند، اما آب برای کشت پاییزه جاری نشد

دبیر خانه کشاورز شهرستان اصفهان گفت: سال گذشته استاندار پیشین اصفهان قول رهاسازی آب زاینده رود را برای مهرماه 96 اعلام کرد، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد سپس قول کشت بهاره را داد که متاسفانه باز هم اجرایی نشد.

حسینعلی میراحمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص تحصن مجدد کشاورزان شرق اصفهان، اظهار کرد: سپس قرار شد 500 میلیارد تومان بودجه به کشاورزان شرق تخصیص یابد که متاسفانه طی دو مرحله پرداختی داشته اند که مرحله نخست تنها به کشاورزان دارای دفترچه کشاورزی 500 هزار تومان تعلق گرفت، این در حالی است که این تعداد فقط 30 درصد کشاورزان شرق هستند.

میراحمدی اضافه کرد: در مرحله دوم تعدادی از کشاورزان دفترچه دار نیز حذف شدند و دوباره 500 هزار تومان برای آنها واریزو کل هزینه پرداخت شد، این در حالی است که کشاورزان شرق کار دیگری ندارند و شغل جایگزینی برای آنها تعریف نشده است.

وی تصریح کرد: طرح آب‌چرخانی آقای استاندار نیز می‌توانست برای کوتاه مدت مناسب باشد که فعلا با صحبت های آقای موسوی لارگانی این طرح متوقف شد و نگذاشتند که این طرح موقت نیز برای ما کارساز شود.

دبیر خانه کشاورز شهرستان اصفهان خاطرنشان کرد: در حال حاضر تحصن توسط تراکتورها صورت گرفته است، اما اگر به حق و حقوق توجه نشود منجر به مشکلاتی خواهد شد که می تواند حوادثی به دنبال داشته باشد چراکه کشاورزان شرق اصفهان هم انسانند.

کدخبرنگار:13023


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: