• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 977-4488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

همراه با بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا/ کوچک‌ترین ورزشکار کاروان

انتظار در برابر انتظار/ رقبایم دو برابر من سن دارند

عضو تیم ملی دو ومیدانی اعزامی به مسابقات پاراآسیایی جاکارتا از انتظار ورزشکاران در مقابل انتظار و توقع مسئولان می‌گوید.

هاجر صفرزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: این نخستین اعزام من به مسابقات پاراآسیایی است و در ماده‌های 200، 100 و 400 متر شرکت می‌کنم. رقبای اصلی از کشورهای چین، تایلند و ژاپن هستند و می دانم که کار سختی پیش رو دارم.

وی با اشاره به این که کوچک ترین ورزشکار شرکت کننده در مسابقات جاکارتا است، افزود: این اولین حضور من در مسابقات آسیایی است و این که برای نخستین مرتبه است که در مسابقات بزرگسالان شرکت می‌کنم، رده سنی من نوجوانان و جوانان است و رقبای من حدود 15 - 16 سال بزرگ‌تر هستند یعنی دو برابر من سن دارند.

وی در خصوص شروع مسابقاتش در جاکارتا گفت: 10 مهرماه به مسابقات اعزام می‌شویم و مسابقات من از 16 مهرماه آغاز می‌شود که تا 19 ادامه دارد. بر اساس برنامه روزانه در دو نوبت صبح و عصر مسابقه دارم که میزان آمادگی من در این مساله بسیار مهم است و باید بتوانم از نظر بدنی خود را در شرایط مطلوب نگه دارم. فکر می‌کنم با توجه به این که چند روزی زودتر وارد جاکارتا می‌شویم فرصت خوبی برای اینکه بدنم با شرایط آب وهوایی و فضای مسابقات وفق داده شود در اختیار دارم.

صفرزاده خاطرنشان کرد: تمرینات خود را در قالب اردوهای غیر متمرکز زیر نظر لیلا صفری مربی خودم در اصفهان داشتم. البته شرایط تمرینی خوبی نداشتیم، پیست تارتان و محل تمرین ما مناسب نیست. انتظار ما از مسئولان ورزش این است که همان گونه که آن‌ها از ما انتظار مدال و مقام آوری دارند آن‌ها نیز از ما حمایت کرده و شرایط نسبتاً مناسبی را برای تمرینات ایجاد کنند.

کدخبرنگار:13042

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: