• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-4595-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

توزیع 1300 بسته لوازم التحریر میان دانش آموزان روستاهای محروم اردستان

مدیر آموزش و پرورش اردستان از توزیع 1300 بسته لوازم التحریر رایگان در میان دانش آموزان روستایی و مناطق محروم خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در اردستان عیسی شفیعی پیش از ظهر امروز(چهارشنبه) در مراسم جشن عاطفه‌ها، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های شاخص و مشترک آموزش و پرورش و کمیته امداد در آستانه بازگشایی مدارس و در راستای کمک به دانش آموزان نیازمند جشن عاطفه‌ها است که این مراسم با هدف ایجاد حس انسان دوستی میان دانش آموزان برگزار می‌شود.

وی افزود: امروز هم‌زمان با سراسر کشور مراسم جشن عاطفه‌ها امروز در سطح 53 مدرسه شهرستان اردستان و با حضور بیش از 5 هزار دانش‌آموز برگزار می‌شود.

مدیر آموزش و پرورش اردستان همچنین از توزیع 1300 بسته لوازم‌التحریر رایگان در میان دانش آموزان روستایی و مناطق محروم خبر داد و گفت: این فعالیت‌های خیرخواهانه با هدف محرومیت‌زدایی و اقدامات حمایتی برای دانش آموزان نیازمند و بی‌بضاعت در مناطق محروم و روستایی شهرستان صورت می‌گیرد.

شفیعی تصریح کرد: مسئولیت اجرای این جشن بر عهده مدارس شهرستان است که امیدواریم همانند سال‌های گذشته این جشن با استقبال گسترده دانش آموزان همراه باشد.

وی با اشاره به راه‌اندازی انجمن خیریه امام حسن مجتبی(ع) در مدیریت موزش و پرورش اردستان گفت: هدف از راه‌اندازی این انجمن کمک‌رسانی به دانش‌آموزانی است که در بخش علمی فعالیت خوبی دارند ولی توان مالی ندارند.

کد خبرنگار 13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: