• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-3492-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

صفاری:

حرکات ایذایی دشمنان نشان از ترس و عجز آنان دارد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حرکات ایذایی دشمن که آخرین آن در رژه نیروهای مسلح در اهواز بود، نشان از عجز و ناتوانی دشمنان است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در نطنز، مرتضی صفاری صبح امروز(شنبه) در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی در نطنز، اظهار کرد: اقدامات اخیر دشمنان که یکی از آن‌ها اقدام تروریستی رژه اهواز بود، نشان از عجز و ناتوانی آنان است.

وی افزود: آن‌ها که فهمیده‌اند نمی‌توانند با کشور و ملت ایران مقابله کنند، این بار مردم بی‌دفاع و سربازان و نظامیان را هدف قراردادند تا بیش از پیش نیات پلید و شوم خود را نشان دهند و این حادثه نشان از عزم جزم ایران برای مقابله با تروریست‌ها است.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی، گفت: دشمنان امروز ایران نگران پیشرفت روز افزون و موفقیت‌های ایران اسلامی چه در منطقه و چه در دنیا هستند و برای همین موضوع هرکاری را انجام می‌دهند تا جلوی این پیشرفت و موفقیت را بگیرند.

وی تصریح کرد: نیروهای نظامی ایران در رأس آن‌ها نیروی انتظامی امروزه وظیفه سنگینی در برقراری امنیت بر عهده دارند که با همکاری مردم و دیگر نهادهای نظامی هیچ کس جرات تعرض و تجاوز به امنیت و مرزهای ایران را پیدا نخواهد کرد.

صفاری خاطرنشان کرد: به دنبال آن هستیم که تجهیزات و امکانات نیروی انتظامی را ارتقا دهیم تا این نیروی مؤمن انقلابی بیش از پیش و بهتر از گذشته از کیان انقلاب اسلامی دفاع کند و با هنجار شکنان برخورد کند.

کد خبرنگار: 13093


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: