• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-4391-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مديركل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان:

مطالبات کامیون‌داران در حال پیگیری است/بهبود روند توزيع لاستيک

 مديركل راهداري و حمل و نقل جادهاي استان اصفهان گفت: مطالبات كاميون‌داران در تمام سطوح كشور از دولت تا مجلس شوراي اسلامي در حال پيگيري است .

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از اداره كل راهداري و حمل ونقل جاده اي استان اصفهان، مهدي خضري با اشاره به پيگيري هاي انجام شده در سطح كشور و استان اصفهان براي حل مشكل رانندگان و كاميون داران، اظهار کرد: حمل بار در اصفهان به روند عادي بازگشته و روزانه حدود 6500 بارنامه در استان اصفهان صادر شده است.

وي با اشاره به بهبود روند توزيع لاستيك در استان اصفهان، گفت: روند توزيع لاستيك در ميان رانندگان با نهايت دقت و با بررسي تمام جوانب انجام مي شود با بهبود وضعيت توزيع لاستيک وضعيت حمل بار نيز بهبود يافته است.

مديركل راهداري وحمل ونقل جاده اي استان اصفهان به تدابير انديشيده شده در حوزه  توليد لاستيك در داخل كشور، تخصيص ارز دولتي براي واردات لاستيک وكاهش تعرفه واردات لاستيك اشاره کرد و افزود: با برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده در كلان كشور و كاهش نرخ دلار در بازارانتظار مي رود وضعيت قيمت‌ها درحوزه قطعات نيز متعادل شود.

وی خاطرنشان كرد: مطالبات كاميون‌داران در تمام سطوح كشور از دولت تا مجلس شوراي اسلامي در حال پيگيري است .

خضری با اشاره به مشاركت خوب شركت هاي حمل ونقل و انجمن هاي صنفي رانندگان و كاميون داران براي عبور از شرايط كنوني اظهار كرد: در حال حاضر وضعيت حمل بار دراستان اصفهان به صورت معمولي و عادي در جريان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: