• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-8795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

افتتاح نخستین آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت در اردستان

همزمان با هفته نیروی انتظامی، نخستین آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت در اردستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، سرهنگ غلامرضا هاشمی زاده، فرمانده انتظامی اردستان در آئین افتتاح این آموزشگاه، اظهار کرد: یکی از نیازهای شهروندان شهرستان اردستان، تأسیس آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت بود که این مهم با تلاش نهادهای مرتبط و با همکاری پلیس راهور و مشارکت بخش خصوصی محقق شد.

وی افزود: به منظور رفاه حال شهروندان اردستانی، مجوز صدور گواهینامه موتورسیکلت توسط پلیس راهور شهرستان صادر شده و از این به بعد تمام اقدامات مربوط به آموزش تا صدور گواهینامه موتورسیکلت در اردستان انجام می شود.

فرمانده انتظامی اردستان با بیان اینکه مدت زمان اخذ گواهینامه موتورسیکلت 15روزاست، گفت: افراد با ثبت نام در دوره های آموزشی این مرکز، تمام آموزش های تئوری و عملی را در محل آموزشگاه فرا گرفته و پس از موفقیت در آزمون، گواهینامه موتورسیکلت را از سوی پلیس راهور اردستان دریافت می کنند.

هاشمی زاده خاطرنشان کرد: تاکنون همشهریان، برای اخذ گواهینامه موتور به مرکز استان و برخی شهرهای همجوار مراجعه می کردند که این کار هزینه های گزاف، وقت زیاد و خطراتي را برایشان در پی داشت و با راه اندازی این آموزشگاه، اکنون این مشکلات از سر راه همشهریان برداشته شد.

وی افزود: نخستین آموزشگاه رانندگی موتورسیکلت شهرستان اردستان در زمینی به مساحت 900 متر محیط آموزشی و 200متر محیط اداری راه اندازی شده است. راه اندازی این مرکز سبب  اشتغال شش نفر می شود.

کد خبرنگار: 13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: