• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-4292-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سعیدی:

پذيرش مسئوليت در جنگ اقتصادي ايثار است

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: با توجه به مشکلات پیش آمده در اقتصاد کشور و با وجود كارشكني‌هاي بيروني و افزایش تحريم‌ها، پذیرش مسئولیت مدیریتی در این شرایط ایثار است.

به گزارش خبرنگار ايسنا-منطقه اصفهان، زهرا سعیدی مبارکه صبح امروز (سه شنبه) در مراسم تکریم و معارفه مديران  قدیم و جدید فولاد مبارکه اصفهان، اظهار کرد: امروز مراسم تكريم يكي از مديران توانمند صنعت كشور با سابقه درخشان است. آقاي سبحاني توانست در طول مدیریت پنج ساله خود در فولاد مبارکه اصفهان، چرخه فولاد را با موفقيت در سطح بین‌المللی برجسته كند.

وي افزود: امیدواریم مديرعامل جديد فولاد مباركه قدر اين جايگاه را بداند و در ادامه مسير از كاركنان و مردم اصفهان به‌خصوص مردم شهرستان اصفهان که ميزبان اين صنعت بزرگ هستند، استفاده و در نهايت با نام نيك پست مدیریتی را تحويل دهد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با بيان اينكه سبحاني علاوه بر ارتقاء جايگاه فولاد در ملاحظات اجتماعي نيز خدمات شايسته‌اي ارائه كرده است، گفت: آقاي عظيميان مديرعامل جديد فولاد مباركه در دوراني در جايگاه شهردار اصفهان اقدامات بزرگي از جمله اجراي رينگ دوم ترافيك را آغاز كرد، بنابراين انتظارات از وي در صنعت فولاد بالاست.

وي تصريح كرد: به طور قطع پذيرش مسئوليت در اين جنگ اقتصادي نوعي ايثار است. اميدواريم با وجود برخي سوءمديريت‌ها و كارشكني‌هاي بيروني و افزایش تحريم‌ها، از اين شرايط سخت عبور كنيم.

به گزارش ایسنا، صبح امروز، مراسم تکریم بهرام سبحانی- مدیرعامل پیشین فولاد مبارکه اصفهان و معارفه حمیدرضا عظیمیان به عنوان مدیرعامل جدید فولاد مبارکه برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: