• پنجشنبه ۱۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-9688-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

کارخانه بازیافت گلپایگان وخوانسار ضعیف عمل می‌کند

رئیس شورای اسلامی شهرستان گلپایگان گفت: زباله‌های گلپایگان در باصفاترین نقطه این شهر، پشت پارک جنگلی دفن می‌شود که شیرآبه های آن وارد شهر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در گلپایگان، مسعود اسکندری در جلسه مشترک شورای اسلامی شهرستان‌های گلپایگان وخوانسار اظهار کرد: آمده‌ایم که نوکری مردم را بکنم، هیچ ادعایی هم ندارم و مردم هم از ما انتظار دارند. امیدواریم فاصله بین دو شهر گلپایگان و خوانسار با جدول گذاری، فضای سبز و نور پردازی به شکلی ساماندهی شود که مسافرین حد فاصلی بین این دو شهر احساس نکنند.

وی ادامه داد: شروع کارخانه بازیافت به خوبی زده شد اما اکنون ضعیف عمل می‌کند. لازم است هر ماه فرمانداران و نماینده دو شهر در مجلس که وکیل دولت هستند و ما نیز که وکیل مردم هستیم جلساتی داشته باشیم تا این پروژه به سرانجام برسد.

رئیس شورای شهرستان گلپایگان گفت: اکنون در دو کیلومتری گلپایگان زباله‌ها همچون بمب اتم دفن می‌شوند. زباله‌های گلپایگان در باصفاترین نقطه این شهر، پشت پارک جنگلی دفن می‌شود و شیرآبه های آن وارد شهر می‌شود. با راه اندازی کارخانه بازیافت بیماری‌های بسیاری که منشأ آن از دفن زباله‌ها است، از بین می‌رود.

اسکندری افزود: در جلسه ای از علی بختیار نماینده گلپایگان و برادر ایشان محسن بختیار که معاون وزیر نیرو هستند دعوت کنیم حضور داشته تا پیگیر مسائل مربوط به روشنایی بین دوشهر گلپایگان و خوانسار باشیم که فکر می‌کنم تأمین روشنایی آن  هم در برابر هزینه‌هایی که در کل کشور می‌شود مبلغ ناچیزی است. مساله دیگری که پیگیر آن هستیم بحث جدول گذاری بین اتصال دو شهراست که اگر حدود 4 کیلومتر جدول گذاری انجام شود، گلپایگان وخوانسار به یکدیگر متصل می‌شود.
کدخبرنگار:13083


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: