• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-10895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه نطنز:

تعلل و کم کاری از مسئولان قابل قبول و بخشش نیست

امام جمعه نطنز گفت: تعلل و کم کاری در هر مسئولیت و شغلی در ایران قابل قبول وبخشش نیست.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در نطنز، حجت الاسلام و المسلمین روح الله امینی در خطبه‌های نماز جمعه نطنز اظهار کرد: هر گونه تعلل، کم کاری و یا هرچیزی که وابسته به کار انقلاب اسلامی و مردم باشد و در آن تعللی صورت گیرد، غیر قابل قبول و بخشش است.

وی افزود: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند، رفع مشکلات مردم کار جهادی می‌خواهد نه بخشنامه و ابلاغیه که از همه مسئولان و دولت مردان می‌خواهیم که با کار جهادی مشکلات مردم را رفع کنند.

امام جمعه نطنز گفت: برخلاف تفکر غربگرایان و غرب زده‌ها که می گویند ایران امروزه در بن بست بزرگی قرار دارد، هیچ گاه چنین چیزی نیست و بر خلاف نظریه آن‌ها، امروز انقلاب اسلامی ایران در اوج پیشرفت و سربلندی قرار دارد.

وی در خصوص تصویب FATF تصریح کرد: FATF همان برجام دوم است، عده ای در روزگاری همه چیز را به برجام وصل می‌کردند و وقتی دیدند در آنجا به بن بست رسیده‌اند، حالا همان‌ها به FATF متوصل شده‌اند.

امینی خاطرنشان کرد: در بندهایی از FATF مقابله با تأمین‌های مالی تروریست مطرح شده است که در این کنوانسیون سپاه پاسدارن، حزب الله لبنان، مقاومت اسلامی یمن و برخی از آزادیخواهان جهان در لیست تروریست‌ها قرار دارند.

وی گفت: این کنوانسیون به گونه ای لیست را تهیه کرده که طبق باب میل آمریکائی‌ها باشد و پیوستن به FAFT اشتباه بزرگی است.

کد خبرنگار: 13093


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: