• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-11195-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه شهرضا:

بزرگ‌ترین خیانت به ملت ایران ترویج افکار دشمن است

امام جمعه شهرضا گفت: دشمن می‌خواهد این مساله را رواج دهد که ایران به بن بست رسیده و تنها راه آن تسلیم شدن در قبال آمریکاست اما کور خوانده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در شهرضا، شیخ سیف الله یعقوبی امروز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به اینکه یک انقلاب کامل انقلابی است که 3 طاغوت سیاسی، فرهنگی و اقتصادی را شکست دهد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی باید با طاغوت اقتصادی مبارزه کند. امروز نرخ بازار را کسانی که ثروت بیشتری دارند تعیین می‌کنند.

وی افزود: مبارزه اقتصادی یعنی جلوگیری از فعالیت این افراد که با افکار بیگانه بازار را به نفع خود می‌گردانند.

وی با توجه به اینکه وظیفه همه ما این است که در مقابل طاغوت سیاسی مقاومت کنیم، افزود: باید مسئولان بسیاری از حکم را سریع تر صادر کنند.

امام جمعه شهرضا با اشاره به اینکه هدف دشمن سست کردن اعتقادات مردم است، اظهار کرد: رسانه‌های دشمن اثر بر اعتقادات ما می‌گذارد و این در حالی است که وظیفه ما ایستادگی و مقاومت برای امت اسلام است.

یعقوبی گفت: چرا عقلمان را در دست منافقین گذاشته‌ایم؟ اولین شهری که در انقلاب مجسمه شاه را پایین آورد، شهرضا بود. چرا الان اولین شهری که اعتصاب کرد و بازارها را تعطیل کرد شهرضا است؟

وی تاکید کرد: مطالبات مردم باید از راه خودش رسیدگی شود و بستن مغازه‌ها و بازار کاری را حل نخواهد کرد.

وی تصریح کرد: دشمن می‌خواهد این مساله را رواج دهد که ایران به بن بست رسیده و تنها راه آن تسلیم شدن در قبال آمریکاست اما کور خوانده است. مردم ایران 40 سال استقامت کردند و در 22 بهمن ماه جشن پیروزی می‌گیریم.

امام جمعه شهرضا با بیان اینکه اعتماد به نفس و مقاومت در مقابل دشمن 2 رکن اصلی پیروزی است، گفت: تمام مردم و مسئولان باید به دشمن پیام قدرت بدهند.

یعقوبی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، که شکست ناپذیری ملت ایران به برکت اسلام است، اظهار کرد: ما با مراسم اربعین به تمام جهان نشان می‌دهیم که اسلام و شور حسینی همیشه در ملت ما برپا است. ما تحریم را شکست می‌دهیم و در نتیجه ایران پیروز می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: