• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-1495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون درمان وزارت بهداشت:

بیمارستان فاطمیه بادرود به دانشگاه علوم پزشکی کاشان الحاق می‌شود

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بیمارستان فاطمیه بادرود از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان انتزاع و به دانشگاه علوم پزشکی کاشان الحاق می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان در نطنز، بعد از ظهر امروز(چهارشنبه)  قاسم جان بابایی در حاشیه بازدید از بیمارستان‌های نطنز و بادرود، اظهار کرد: بنا به خواست مردم و مسئولان بادرودی، بیمارستان فاطمیه بادرود به دانشگاه علوم پزشکی کاشان ملحق می‌شود.

وی افزود: مردم و مسئولان بادرودی خواهان انتزاع بیمارستان فاطمیه بادرود از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و الحاق به دانشگاه علوم پزشکی کاشان بودند که این موضوع محقق می‌شود.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: به علت مسافت کمتر و دسترسی راحت‌تر برای استفاده از خدمات پزشکی، بنا به درخواست مردم بیمارستان فاطمیه بادرود به دانشگاه علوم پزشکی کاشان الحاق می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: انتزاع و انتقال بیمارستان فاطمیه بادرود از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به کاشان بر طبق موافقت انجام شده دانشگاه علوم پزشکی اصفهان قابل انجام است.

جان بابایی پیرامون نبود متخصص زنان و زایمان در بیمارستان فاطمیه بادرود، تصریح کرد: در آینده‌ای نزدیک پزشک متخصص زنان و زایمان به این بیمارستان اعزام می‌شود.

کد خبرنگار: 13093


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: