• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 978-3188-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

همراه با هیئت‌های ورزشی/ نجات‌غریق

تابش فر: اصفهان، برترین استان در ورزش نجات‌غریق

رئیس هیئت نجات‌غریق استان اصفهان گفت: استان اصفهان با توجه به بی بضاعتی که دارد پنج سال متوالی رتبه نخست کشور را از آن خود کرده که این امر نشان از برتری اصفهان در امکانات سخت‌افزاری این رشته در کشور است. 

محسن تابش فر درگفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در خصوص شرایط لازم برای کسب مجوز نجات‌غریق، اظهار کرد: داشتن گواهینامه درجه یک و دو برای استخدام ناجیان غریق لازم است ضمن این‌که فردی که می خواهد در این زمینه کار کند باید قوای جسمانی و دانش کافی در این خصوص داشته باشد.

وی در خصوص فعالیت‌های هیئت نجات‌غریق استان اصفهان، اظهار کرد: برگزاری مسابقات نجات‌غریق و کارگاه‌های دانش‌افزایی و همچنین نظارت بر فعالیت‌های استخرها و منجیان از فعالیت‌های این هیئت است.

رئیس هیئت نجات‌غریق استان اصفهان ادامه داد: هدف از برگزاری مسابقات بین ناجیان غریق استان، حفظ آمادگی جسمانی بین آن‌ها است که هرساله برگزار می‌شود و تعیین رتبه‌بندی در مسابقات نداریم. مسابقاتی از قبیل حمل آدمک در استخر که هر سال با استقبال خوبی از سوی ناجیان غریق روبرو می‌شود.

وی در رابطه با روابط هیئت با شهرداری و همچنین اسپانسر هیئت تصریح کرد: شهرداری استان اصفهان دارای پنج استخر اختصاصی است که باید در تعامل با شهرداری داشته باشیم. هیئت نجات‌غریق استان اصفهان تاکنون هیچ اسپانسری نداشته و نخواهد داشت و بودجه‌ای که در اختیار هیئت قرار می‌گیرد پاسخگوی نیاز هیئت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: