• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-1994-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

پیام نوروزی از فرایبورگ به مردم اصفهان:

خواهرخواندگی موجب آشنایی دنیا با خلاقیت و هوش ایرانیان می‌شود

شهردار اصفهان گفت: خواهرخواندگی و ارتباط مداوم با خواهرخوانده‌ها موجب افزایش ارتقا فرهنگی در میان دو شهر خواهرخوانده خواهد شد و مردم دنیا مثل فرایبورگ با هوش و خلاقیت ایرانی‌ها آشنا خواهند شد. 

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، قدرت الله نوروزی آیین اختتامیه "ورک شاپ" دانشجویان فرهنگ و هنر1 و دانشگاه فرایبورگ آلمان که در شهر فرایبورگ برگزار شد، اظهار کرد: خواهرخواندگی بین شهرها می‌تواند دستاوردهای بسیاری میان شهرها ایجاد کند. بانوان آلمانی اردیبهشت امسال به اصفهان سفر کردند و امروز شاهد هستید هنرمندان اصفهانی و دانشجویان دانشگاه فرهنگ و هنر با ذوق و علاقه به فرایبورگ سفر کرده اند.

وی افزود: در اصفهان می‌پرسند خواهرخواندگی و این سفرها چه فایده‌ای برای شهر دارد، این اتفاقات نشان می‌دهد که خواهرخواندگی و در ارتباط بودن موجب ارتقا فرهنگی دو شهر خواهد شد. یکی از حسن‌های این اتفاق این است که مردم فرایبورگ متوجه شدند ایرانی‌ها و اصفهانی‌ها چه هنرهایی دارند و هنرمندانی هستند با هوش و خلاق که می‌توانند موجب ارتقا هنر شوند.


شهردار اصفهان ادامه داد: این ارتباط اصفهان و فرایبورگ گسترده تر هم خواهد شد چراکه باید همه هنرمندان به این شهر بیایند و شاهد برگزاری نمایشگاه‌هایی در فرایبورگ و اصفهان باشیم. برگزاری کارگاه‌های مشترک میان دانشجویان و هنرمندان این دو شهر موجب ارتقا هر دو طرف خواهد شد.

نوروزی تصریح کرد: آلمانی‌ها در همه زمان‌ها همراه مردم ایران بوده‌اند باید از آنها تشکر کنم و از آلمان به مردم اصفهان پیام می‌دهم که انشاالله ارتباط میان اصفهان و فرایبورگ بیش از پیش شود و مردم این دو شهر با یکدیگر آشنا شوند.
انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: