• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-1193-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دانشگاه صنعتی اصفهان در جایگاه نخست مسابقات متالوگرافی ایران

دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان موفق به کسب عنوان نخست متالوگرافي و رتبه سوم بخش الكتروشيمي سومین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی کشورشدند.
  
دارنده رتبه نخست مسابقات سراسری متالوگرافی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، اظهار کرد: در این دوره از مسابقات، تيم تكنيكوگرافي از دانشگاه صنعتی اصفهان در بخش متالوگرافی مقام نخست، دانشگاه تبریز در جایگاه دوم و دانشگاه صنعتی شریف عنوان سوم را  کسب کردند .

محمد پرهام دبیر ادامه داد: سومین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی در دو بخش متالوگرافي و الكتروشيمي برگزار شد، بيش از 50 تيم از دانشگاه‌هاي سراسر كشور شرکت کردند كه در نهايت 22 تيم به مرحله نهايي راه يافتند.

وی افزود: در مرحله نهایی این مسابقات ۱۱ تیم در بخش متالوگرافی و 11تیم در بخش الکتروشیمی شرکت داشتند.

این دانشجو متالوژی با اشاره به شرکت کنندگان این مسابقات، تصریح کرد: شرکت کنندگان این مسابقات از دانشگاه های صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر،  تهران، ارومیه، صنعتی اصفهان، صنعتی شاهرود، مالک اشتر، تبریز و شهرکرد بودند.

وی اضافه کرد: در بخش الکتروشیمی نیز دانشگاه تبریز مقام نخست، دانشگاه صنعتی شریف رتبه دوم و تيم وولكان از دانشگاه صنعتي اصفهان مقام سوم را کسب کردند.

دبیر گفت: سال گذشته این مسابقات در دانشگاه تبریز برگزار شد و در آن دوره دانشگاه صنعتی اصفهان مقام سوم را به دست آورد.

به گزارش ایسنا، در بخش متالوگرافی، تيم "تكنيكوگرافي" از دانشگاه صنعتي اصفهان متشکل از سينا برزگر، محمدپرهام دبير و مهتاب ميرعباسي و در بخش الكتروشيمي، نیز تیم "وولكان" متشکل از محمدامين آناهيد و پژمان حاجي پور موفق به کسب عناوین برتر سومین دوره رقابت‌های سراسری متالوگرافی کشور شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: