• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-1990-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

ملت: طرح‌های موجود جوابگوی چهارباغ نیست

عضو شورای شهر اصفهان گفت: طرح‌های موجود جوابگوی نیاز چهارباغ عباسی نیست و لازم است هرچه سریع‌تر مشاوران حرفه‌ای و حتی اگر نیاز است مشاوران خارجی برای این طرح انتخاب شود. 

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان،‌ نصیر ملت صبح امروز (یک‌شنبه) در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اظهار کرد: در خصوص چهارباغ عباسی، در کمیته عالی این خیابان تاکید شد که حتما از مشاوران متخصص شهری خارج از شهرداری برای اصلاح طرح‌های موجود استفاده شود. چهارباغ نخستین گام شورا و شهرداری برای اصلاح مسیرهای تاریخی است و اگر قرار باشد این مسیر را اشتباه برویم امیدی به آینده نخواهد بود.

وی ادامه داد: متاسفانه طرح‌های موجود جوابگوی چهارباغ عباسی نیست و نیاز به این است که هرچه سریع‌تر مشاوران حرفه‌ای وارد موضوع شود. حتی اگر نیاز است باید مشاوران خارجی برای این طرح گرفته شود. 

عضو شورای شهر اصفهان گفت: در خصوص ساختار سازمان‌های شهرداری اصفهان به یک بازنگری نیازمند هستیم چرا که ساختار فعلی برخی سازمان‌های شهرداری اصفهان جوابگوی نیاز شهرداری نیست و اقدامات برخی سازمان‌ها با رسالت‌ آنها در تضاد است و باید هرچه سریع‌تر اصلاح ساختار سازمان‌ها اتفاق بیفتد.

ملت تاکید کرد: همچنین اطلاعاتی در خصوص درآمدهای شهرداری اصفهان وجود ندارد و لازم است برای ارائه بودجه سال‌ آتی این اطلاعات تکمیل شود.

وی ادامه داد: بارها شنیده‌ایم که تعداد نیروهای شهرداری اصفهان مازاد بر نیاز این سازمان عمومی است اما با این حال در بسیاری از حوزه‌ها با کمبود نیروی متخصص و کارشناس روبه‌رو هستیم. 

این عضو شورای شهر اصفهان گفت: یک بار باید اعلام شود که وضعیت نیروی انسانی شهرداری اصفهان به چه شکل است و چه تعداد از این نیروها متخصص بوده و در چه زمینه‌ای تخصص دارند. همچنین باید چگونگی جذب این نیروها به طور شفاف مشخص شود که در دوره‌های مختلف چگونه به شهرداری اصفهان وارد شده‌اند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: