• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۴
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 978-7088-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

سرمربی بسکتبال بانوان نامی نو:

برای قهرمانی می‌جنگیم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نامی نو از تلاش خود و تیمش برای رسیدن به قهرمانی و کسب سهمیه برای مسابقات برون مرزی می‌گوید.

سپیده جعفری در گفت و گو با خبرنگار ايسنا-منطقه اصفهان، پس از دومین پیروزی تیمش در لیگ برتر در دیداری خانگی مقابل خانه بسکتبال بندرعباس اظهار کرد: امروز بازی خوبی انجام دادیم، تمرینات خوب و منظمی را طی این مدت سپری کردیم. همیشه بازی‌های اول به نوعی سخت تر است قبل از بازی می‌دانستیم که بازی راحتی مقابل این تیم نداریم چرا که از تیمی سرعتی هستند در کوارتر سوم کمی شرایط را برای ما سخت کردند و با چالش روبرو شدیم اما خوشحالم که در نهایت توانستیم پیروز این میدان باشیم.

وی افزود: لیگ امسال نسبت به سال های قبل کمی تغییر کرده است و بازیکنان در تمامی تیم‌ها پخش شده‌اند. رقابت تیم‌ها با یکدیگر بسیار تنگاتنگ شده و حدس زدن این که کدام تیم در نهایت در جایگاه قهرمانی قرار می‌گیرد بسیار سخت است. امسال تیم‌ها با آمادگی در لیگ شرکت کردند و مانیز با توجه به برنامه مسابقات سعی می‌کنیم بازی به بازی جلو برویم و با آنالیزی که حریفان خود می‌کنیم بتوانیم نتیجه مطلوب را کسب کنیم.

وی با اشاره به اینکه اسکلت اصلی تیم از بازیکنان بومی هستند، گفت: اعتقاد و تفکر مدیران باشگاه حمایت از ورزشکاران بومی اصفهان است وبر همین اساس تمامی بازیکنان ما بومی هستند و ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است و تنها دو بازیکن غیر بومی داریم البته قرار است بازیکنان دیگری به تیم اضافه شوند که این مساله موجب تقویت تیم در آینده خواهد شد.

جعفری خاطر نشان کرد: نامی نو یک برند در زمینه کاری خود است و تلاش ما نیز بر این است که در زمینه ورزش نیز با استفاده از ظرفیت و پتانسیل نیروهای بومی برندی تازه در ورزش ایجاد کنیم. هدف اول ما ارائه بازی‌های خوب و موفق در لیگ برتر است تا به قهرمانی برسیم وبرای این هدف می‌جنگیم.

کدخبرنگار:13042


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: