• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-6695-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اولین کنگره ملی نماز در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار می‌شود

دبیر علمی اولین کنگره ملی نماز گفت: دستیابی به اطلاعات میدانی در زمینه فعالیت‌های مرتبط با امر نماز، برنامه‌ریزی منطبق بر شواهد عینی به منظور رفع موانع احتمالی گرایش جوانان و نوجوانان به نماز و شناسایی ظرفیت‌های موجود در امر نماز، از اهداف برگزاری این کنگره است.

به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان در کاشان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، حمیدرضا گیلاسی اظهار کرد: دستیابی به راهکارهای رونق بخشی به نماز در سطوح مختلف جامعه، بررسی نقاط ضعف و قوت دستگاه‌های اجرایی در زمینه اقامه نماز و آسیب‌شناسی گرایش جوانان و نوجوانان به نماز و ارائه راهکارهای مناسب در جهت رفع آسیب‌ها از دیگر اهداف این کنگره است.

وی افزود: این کنگره با رویکرد پژوهش‌های میدانی برگزار می‌شود که محورهای اصلی آن شامل نماز و ابعاد جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی سلامت، نماز و محیط‌های دانشگاهی، فرصت‌ها و آسیب‌ها، نماز و رشد فردی، خانوادگی، اجتماعی و توسعه و ترویج نماز است.

دبیر علمی اولین کنگره ملی نماز گفت: اولین کنگره ملی نماز در روزهای ۲۹ و ۳۰ فروردین‌ماه ۹۸ در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا روز 30 دی‌ماه 97 به دبیرخانه این کنگره ارسال کنند.

گیلاسی تصریح کرد: پژوهشگران می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی کنگره به نشانی http://namaz.kaums.ac.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۰۳۱۵۵۵۴۴۷۷۷ داخلی 11 یا 12 تماس بگیرند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: