• یکشنبه ۱۳ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-7295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی‌فقیه در توپخانه 44 ارتش:

غروب امپراتوری آمریکا را به وضوح می‌بینیم

نماینده ولی‌فقیه در توپخانه 44 ارتش، گفت: اگر صبر کنید و تقوا پیشه کنید طبق آیات الهی، هیچ ضرری به شما نمی‌رسد. غروب امپراتوری آمریکا را به وضوح می‌بینیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در خمینی‌شهر، مردم این شهرستان با حضور در راهپیمایی 13 آبان بار دیگر با آرمان‌های امام راحل(ره) تجدید میثاق و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

حجت‌الاسلام خوب بخت در مصلای نماز جمعه خمینی‌شهر در جمع راهپیمایان، اظهار کرد: در جامعه دو رویکرد و تفکر وجود دارد، برخی معتقدند که راه نجات کشور در سازش و دوستی با آمریکاست و برخی دیگر بر این باورند که دوستی گرگ و میش فناپذیر است و دوام ندارد.

نماینده ولی‌فقیه در توپخانه 44 ارتش جمهوری اسلامی ایران با استناد به آیات قرآن در سوره آل‌عمران در مورد پاسخ به رویکرد درست، اظهار کرد: در سوره آل‌عمران خداوند می‌گوید ای کسانی که ایمان آورده‌اید، اگر از دشمنانتان اطاعت کنید شما را به عقب بر می‌گردانند. شما خدا را دارید از چه می‌ترسید؟

وی به واقعه صحرای طبس و تجاوزگری آمریکا در قلب کویر ایران اشاره کرد و افزود: خدا اگر اراده کند در ضعیف‌ترین شرایط معجزات خود را نشان می‌دهد.

حجت‌الاسلام خوب بخت با استناد به آیات قرآن در مورد فرجام جدال آمریکا با ایران، گفت: اگر صبر کنید و تقوا پیشه کنید طبق آیات الهی، هیچ ضرری به شما نمی‌رسد. غروب امپراتوری آمریکا را به وضوح می‌بینیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: