• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-7795-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مشکل پول خرد در جایگاه‌های "سي ان جي" اردستان

رئیس شرکت نفت اردستان گفت: بیشترین شکایات مردمی از جایگاه‌های "سی ان جی" مربوط به عدم پرداخت بقيه پول مشتریان است.

علی جعفری منش در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در اردستان، اظهار کرد: در هفت‌ماهه ابتدای سال جاری 34 مورد بازرسی از جایگاه‌های عرضه سوخت انجام شد، هم چنين شش مورد تخلف مورد بررسی قرار گرفته است.

وی افزود: در تخلفات بیشتر بحث کم فروشی مطرح بوده است که با کنترل‌هایی که شد موضوع کم‌فروشی وجود نداشته و بیشترین اعتراض برای ظرفیت جایگاه بوده است.

جعفری با اشاره به اینکه بیشترین شکایات مردمی در جایگاه‌های سی ان جی اردستان مربوط به عدم پرداخت بقيه پول مشتریان است، افزود: به تمام جایگاه‌ها عرضه سوخت اعلام شده فقط از دستگاه کارت خوان استفاده کنید و هیچ گونه پولی دریافت نکنید.

رئیس شرکت نفت اردستان، گفت: طبق قوانین اداره کار تعداد سه کارگر شرکت پیمانکار تعلیق کار گرفتند. شرکت نفت با کسانی که در جایگاه‌های عرضه سوخت زیاده خواهی کنند به شدت برخورد می‌کند.

جعفری منش افزود: در شهرستان اردستان تعداد سه جایگاه سی ان جی فعال وجود دارد و یک جایگاه به دلیل تعمیرات از دسترس خارج شده است که روزانه بیش از 10 هزار کیلو گاز سی ان جی را به فروش می‌رسانند.

وی در خصوص جایگاه‌های عرضه بنزین و گازوئیل در شهرستان، گفت: در شهرستان اردستان تعداد 8 جایگاه عرضه بنزین و گازوئیل فعالیت می‌کنند و روزانه بیش از 55 هزار لیتر بنزین به مشتریان می‌فروشند. به دلیل محدودیت فقط مشکل عرضه بنزین سوپر وجود دارد.

رئیس شرکت نفت اردستان با اشاره به شروع فصل سرما هم گفت: به فرمانداری اعلام شده است که در مواقع خاص مشکلی برای ذخیره نفت سفید وجود ندارد.

جعفری منش همچنین در خصوص کارت سوخت گفت: توصیه می‌کنیم شهروندانی که کارت سوخت ندارند تا می‌توانند کارت‌های خود را از دفاتر پلیس + 10 دریافت کنند. کسانی که مشکل رمز کارت دارند می‌توانند روزهای شنبه تا سه‌شنبه ساعت 14 الی 16 به شرکت نفت مراجعه و رمز جدید دریافت کنند.

وی با اشاره به تقاضای بیشتر مشتریان در نیمه دوم سال برای سوخت، گفت: بازرسان شرکت نفت در شش ماهه دوم به صورت ویژه از جایگاه‌های سطح شهرستان بازدید خواهند کرد.

رئیس شرکت نفت اردستان تأکید کرد: اعتراض به تخلفات جایگاه‌های عرضه سوخت باید به شکل کتبی و مکتوب اعلام شود. مستندات باید موجود باشد که درخواست آن‌ها بر قصد و غرض شخصی نباشد.کد خبرنگار: 13095


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: