• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-7895-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مانور درون ایستگاهی آتش نشانی در کاشان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از اجرای مانورعملیاتی درون ایستگاهی، هم‌زمان با هفته پدافند غیرعامل در بلوار امام علی (ع) و آرامستان گلابچی خبر داد.

محمد مسعود چایچی در گفت‌وگو با ایسنا-منطقه اصفهان در کاشان، اظهار کرد: مانور عملیاتی درون ایستگاهی با مشارکت سازمان آتش‌نشانی، سازمان آرامستان ها و اورژانس کاشان برگزار شد که 30 نفر از پرسنل این سازمان با استفاده از شش دستگاه خودروی امداد و نجات سبک، سنگین و پشتیبان این مانور را انجام دادند.

وی افزود: هدف از برگزاري اين مانورها بالا بردن سطح آمادگي نيروهاي عملیاتی و امداد و نجات، مواجهه با حادثه، درك مناسب مقابله با آن و اتخاذ تصمیم‌گیری مناسب براي رويارويي با خطر و افزايش آگاهي مؤثر است.

چایچی تصریح کرد: در مهرماه 97  بیش از 11 هزار نفر از شهروندان آموزش‌های اولیه ایمنی، آتش‌نشانی و پیشگیری از سوانح، حوادث و نحوه استفاده از کپسول‌های آتش‌نشانی را فرا گرفتند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، گفت: در این آموزش‌ها، 10 هزار و 600 نفر از دانش آموزان، 521 نفر از فراگیران مهدکودک، 150 دانشجو و 220 نفر از کارکنان اداره‌ها شرکت کرده و به صورت تئوری و عملی آموزش دیدند.

وی بر اهمیت، ضرورت و مستمر بودن آموزش ضمن خدمت برای آتش‌نشانان تأکید کرد و افزود: مأموران این سازمان، مهرماه گذشته در دوره‌های آموزش آشنایی با خطرات برق و ایمنی در آسانسور شرکت کرده‌اند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: