• سه شنبه ۱۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 978-11188-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مطهری:

امیدوارم بدشانسی هایمان تمام شود

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید: بازیکنان، کادرفنی و مدیریت خوبی داریم و فقط بدشانس هستیم، اما برای شروع روند صعودی برابر تراکتورسازی به میدان خواهیم رفت.

امیرارسلان مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، در رابطه با شرایط تیم ذوب‌آهن اظهار کرد: تیم از شرایط خوبی برخوردار است و بازیکنان خوبی داریم و فقط کمی بدشانسی داریم. امیدوارم بتوانیم برابر تراکتورسازی 3 امتیاز بازی را کسب کنیم تا بتوانیم روند صعودی خود را شروع کنیم.

وی ادامه داد: اگر بتوانیم با پیروزی شخیصت تیمی را دوباره به دست آوریم، به ادامه لیگ نیز می‌توانیم امیدوار باشیم و روند صعودی را حفظ کنیم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن در رابطه با شرایط تیم تراکتورسازی گفت: تراکتورسازی تیم خوبی است و بازیکنان مناسبی جذب کرده است. این تیم همیشه خوب بوده است و نمی‌توان آن‌ها دست کم گرفت. لیگ تیم ضعیف ندارد و تمام تمرکزمان برای کسب 3 امتیاز این دیدار است.

وی افزود: تلاشمان را باید 3 برابر کنیم تا با یک پیروزی خوب از بحران به وجود آمده خارج شویم. هرچند که نمی‌توان اسم بحران بر روی آن گذاشت چراکه خوب بازی می‌کنیم، ولی بدشانس هستیم و موفق به کسب نتیجه نمی‌شویم.

مطهری در خصوص اینکه آیا توانسته به شرایط مدنظری که نمازی از او انتظار دارد دست پیدا کند یا خیر، تصریح کرد: خدا را شکر توانستم خود را به تیم برسانم و امیدوارم بتوانم به ذوب‌آهن کمک کنم. بازیکنان، کادرفنی و مدیریت خوبی داریم و به یکدیگر کمک می‌کنیم و فقط باید بدشانسی‌مان از بین برود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: