• جمعه ۱۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-9295-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه گلپایگان:

مردم داغ مذاکره مجدد را به دل دشمن خواهند گذاشت

امام جمعه گلپایگان گفت: حضور مردم در 13 آبان که روز تشدید تحریم های آمریکا بود، پیام استقامت و انزجار از آمریکا را به دنبال داشت.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در گلپایگان، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی کرامتی در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته گلپایگان اظهار کرد: ماه ربیع ماه بسیار پر خیر و برکتی است حتی به فردی که بشارت این ماه را به دیگران بدهد وعده بهشت داده شده است. آغاز هجرت پیامبر(ص) در این ماه است، هجرتی که منشا تحولات بسیار مهم و شگرفی در تاریخ بشریت شد و اثرات مهمی را در تاریخ بر جای گذاشت. هجرت پیامبر(ص) به اندازه ای برای مسلمانان مهم بود که آن را مبدا تاریخ اسلام قرار دادند، پیامبر بعد از هجرت موفق به تشکیل حکومت مستقل شد.

وی با اشاره به راهپیمایی 13 آبان  ادامه داد: حضور میلیونی مردم در راهپیمایی 13 آبان بسیار چشمگیر و متفاوت تر از سال های گذشته بود. حضور مردم در 13 آبان که روز تشدید تحریم های آمریکا بود، پیام استقامت و انزجار از آمریکا را به دنبال داشت.

امام جمعه گلپایگان گفت: مسئولان باید توجه داشته باشند که ملت در برابر سختی ها خواهد ایستاد و زیر بار فشارها خم نخواهد شد، اما داغ مذاکره مجدد را به دل دشمن خواهند گذاشت. مردم در راهپماییی 13 آبان پیام انزجار خود نسبت به سایت های یک جانبه آمریکا را نشان دادند، این انزجار فراگیر و بین المللی شده است و این همان صدور انقلاب بود که امام راحل نوید آن را می داند.

حجت الاسلام والمسلمین کرامتی یادآورشد: در دورانی که دشمن تلاش می کند مردم را ناامید کند مقام معظم رهبری سند 50 ساله پیشرفت ایران اسلامی را به مسئولان ابلاغ می کند و این خود پیام امید است.

کدخبرنگار:13083

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: