• جمعه ۱۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 978-9495-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

امام جمعه شهر تیران:

آمریکا روز به روز منفورتر می شود

امام جمعه شهر تیران گفت: آمریکا روز به روز منفورتر می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان در تیران و کرون، حجت الاسلام و المسلمین حسین رشیدیان در خطبه دوم نماز جمعه شهر تیران در حسینیه قدیم اظهار کرد: در روز ۱۳ آبان ماه ۷۷۰ شهر ایران نشان داد که روز به روز آمریکا منفورتر و چهره واقعی آن برای آحاد مردم ایران آشکارتر می شود .

وی افزود: بیش از ۲۰ میلیون نفر از ۶۰ ملیت مختلف در همایش بی بدیل و بی نظیر پیاده روی اربعین شرکت کردند.

امام جمعه شهر تیران ادامه داد: پیاده روی اربعین امام حسین(ع) یک شبه معجزه در آخر زمان است و تا کسی در این راه، پیاده روی نکند عظمت این حرکت را لمس نمی کند و این حرکت مقدمه ظهور امام زمان(عج) است.

رشیدیان تصریح کرد: با وجود این که رسانه های دشمن سعی کردند حرکت بزرگ پیاده روی اربعین را مخفی نگه دارند، اما موفق نشدند این عظمت را پنهان کنند.

وی اضافه کرد: کسانی که در علم و تکنولوژی پیشرفت کرده اند این را در راه هوا و هوس و آدم کشی قرار دادند،اما علم باید در خدمت صلح و آرامش باشد و هر کسی به علم دست پیدا کند می تواند از خود دفاع کند و حرفی برای گفتن دارد و ایران اسلامی با مجاهدت شهیدان به جایگاهی رسیده که جز شش کشور برتر در حوزه موشکی است. راه پیشرفت را جوانان ایران شناخته اند و روز به روز پیشرفتشان بیشتر می شود.

رشیدیان گفت: دیابت همان بیماری قند است و از بیمارهای قدیمی است که ششمین عامل مرگ و میر به شمار می آید و ۴۲۲ میلیون نفر در دنیا به این بیماری مبتلا هستند که این آمار در ایران بین ۵ تا ۶ میلیون نفر است.

کد خبرنگار:۱۳۰۷۳

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: